Fazer Eesti maiustuste kategooria juhi Triin Aasma sõnul loodi Domino originaalretsept 1953. aastal ja meil jõudsid nn võileivaküpsised müüki Eesti taasiseseisvumise tuultega. „Teatava nostalgiahõnguga Domino küpsised püsivad jätkuvalt oma segmendi müügiladvikus, mistõttu on tegemist erakordselt eduka tootega,“ sõnas ta.

Sel hooajal otsustati Domino sarja uute maitsetega rikastada. „Soovime ikka ja jälle oma tarbijaid uudismaitsetega üllatada ning septembrist alates on kõigil Domino originaalküpsiste kõrval võimalik nautida ka suussulavaid šokolaaditäidise ja šokolaadi glasuuriga kaetud Domino küpsiseid. Domino senine edu lubab uskuda, et ka uudistooted saavad sooja vastuvõtu osaliseks,“ rääkis Aasma.

Fazer Eesti maiustuste kategooria juhi sõnul on Domino küpsised ideaalsed nii iseseisvalt nautimiseks kui ka kokkamiseks. „Domino küpsistel on unikaalne mekk, mis annab igale magusroale meeldiva äratuntava maitse. Nii sobivad Domino küpsised ideaalselt koogi põhja täidiseks, pokaalimagustoitudesse või näiteks trühvlite koostisesse. Võimalusi Domino küpsiseid nautida on sadu ja tuhandeid,“ ütles Aasma.

Domino küpsised šokolaaditäidisega on saadaval 345g pakendis ja šokolaadiglasuuriga küpsised 354g pakendis.