Uute toodete hulgas leidub erinevaid salateid ja kurgitooteid, nagu Võileivakurk, Magus-Vürtsikas köögiviljasalat ja Kõrvitsasalat porgandiga.

Salvesti Meie Mari moosisari täienes aga Rabarberi-vaarikamoosiga.

Võileivakurk

Õhukesed, pikad kurgiviilud annavad võileibadele mahlasust. Lisaks võileibadele, sobivad kurgid ka peo- ja piknikulauale. Uudistoode on müügil 460-grammises purgis ja maksab orienteeruvalt 1,65 eurot.

Magus-vürtsikas köögiviljasalat

Köögiviljasalat on tõeline maiuspala kõigile, kes armastavad vürtsikaid ja teravaid toite. Köögiviljasalat sisaldab sibulat, punast paprikat ja aedube. Salatis on ka kalakaste ja seesamiseemned. Toode sobib nii suviste grilltoitude kõrvale kui ka talviste liharoogade juurde. Magus-vürtsikas köögiviljasalat on müügil 380-grammises purgis ja maksab orienteeruvalt 2,75 eurot.

Kõrvitsasalat porgandiga

Mahedale kõrvitsale annab huvitavat maitsenüanssi porgand. Riivitud köögiviljad on krõmpsuvad ning sobivad nii argitoitude kui ka pidulike roogade kõrvale. Salatis on kasutatud Eesti põldudelt pärit kõrvitsat ja porgandit. Uus kõrvitsasalat on poelettidel 380-grammises purgis ja maksab orienteeruvalt 1,49 eurot.

Meie Mari rabarberi-vaarikamoos

Salvest Meie Mari sarja on lisandunud rabarberi-vaarikamoos. See on kooslus hapukast rabarberist ja magusast vaarikast. Tummine ning rabarberit täis moosi võib lisada kookidele-tortidele, süüa pannkookidega või kuhjata pudru peale. Mari rabarberi-vaarikamoos on valmistatud Eestis ning ei sisalda säilitusaineid. Moos on müügil 440-grammises purgis ja selle hind on orienteeruvalt 2,80 eurot.