Viimastel aastatel on populaarsed olnud väikesed 20-grammised sõbrasõnumiga maiused, mis moodustavad Kalevi sõbrapäevatoodangust olulise osa ka tänavu. Sel korral on viie erineva humoorika sõnumiga üllatamas uus noortepärase välimusega šokolaad Nurr.

“Nurr pole just suu peale kukkunud ning ka sõbrapäevaks jagab ta lahkelt oma vahvaid mõtteid, nagu näiteks “Sul on minuga vedanud” või “Õnneks olen sul mina”. Pisike šokolaad on sobilik kingitus kõigile väikestele ja suurtele magusasõpradele,” rääkis AS-i Kalev turundusjuht Anne Tääkre.

Täiesti uus maius Kalevi sõbrapäevavalikus on piimašokolaad kookose ja vaarikaga, kus šokolaadi sisse on puistatud kookoshelbeid ja naturaalseid kuivatatud vaarikatükke. Kaunis punases lilledega pakendis maiustus sobib hästi kingiks kõige kallimatele.

“Tulles vastu magusasõprade soovile on selle aasta sõbrapäevatoodete seas näiteks eelmisel aastal populaarseks osutunud 70% tume šokolaad maasika ja tšilliga – rahva seas tuntud kui afrodisiakumite ehk kire ergutajatega. Olulisi sõpru silmas pidades leiab erikollektsioonist aga šokolaadimedali, mis kannab valentinipäeva puhul kirja „Kulda väärt sõbrale!“, märkis Tääkre.

Sõbrasõnumit kannavad sel korral ka klassikaline 100-grammine piimašokolaad kartongümbrises ja paljude poolt armastatud šokolaadinööbid. Samuti leiab erikollektsioonist tavapärasest suurema, 300-grammise tumeda šokolaadi kirssidega. Kommikarpidest on valikus jäätisemaitselise koorelikööritäidisega šokolaadikompvekid ja kohvitrühvlid.