Pakett Täispansion, mis sisaldab kahele inimesele ööbimist kahekohalises toas koos kolme söögikorraga, on portaali minuvalik.ee kaudu saadaval vaid 39 euroga. Ühele inimesele seega 19,50 ja selle hinna sees on loomulikult ka saunad, basseinid, jõusaal, lastetuba, vahendab Meie Maa.

Ööbimine ainult hommikusöögiga maksab kahele inimesele 29 eurot. Kohati on sooduspakkumine isegi 81 protsenti tavahinnast odavam. Tavahind samal ajal on 59 eurot kahele ja sisaldab vaid hommikusööki.

Nädal tagasi Meris peatunud Mare Tallinnast ütles, et Rüütlisse enam kohta polnud ja nii jäi üle Meri. Naine on ka palju aastaid tagasi Meris puhanud ja imestas, et majas pole eriti värskendust tehtud, aga selle hinna eest pakutavaga jäi ta rahule.

Tulemus ootuspärane

"Õhtusöök, hommikusöök ja enne lahkumist veel lõunasöök. Kõik oli rikkalik, lihtne ja kodune. Maksakaste, pikkpoiss, kanakintsud, salatid, hommikuks kõik vajalik. Bufeest sai kõike ise võtta ning kõht sai korralikult täis," loetles Mare. Kui panna juurde veel bassein ja saun, siis millekski muuks enam jaksu polnudki.

AS-i Kuressaare Sanatoorium juhataja Alar Tõru kirjeldab praegust sooduspakkumise aega järgmiselt: "Oleme tõepoolest eksperimendi korras alates aasta algusest pakkunud klientidele võimalust tulla Saaremaale puhkust veetma ka sellisel ajal, kui tavapäraselt on kõikide majutusasutuste külastatavus siin väga väike."

Otseselt küsimusele, kas nad on selle kampaaniaga kasumis, Tõru ei vasta. Tema sõnul on nad tänu külastajatele saanud hoida mõlemad majad käigus ja oma inimesed on olnud tööga hõivatud.

Refereeritud artikli täisteksti loe Meie Maast.