Anna Maria McElwain olla omasõnul tellinud taimetoitlastele mõeldud pasta, milles menüü järgi pidanuks sees olema brokoli, lillkapsas, kirsstomatid ja pasta. Selle asemel sai naine aga pasta, milles olid sealihatükid.

„Pastat süües avastasin ühel hetkel, et selles sisalduvad 0,5-sentimeetrise läbimõõduga sealihakuubikud. Ma sain šoki ja pärisin restorani töötajatelt aru juhtunu kohta. Nad kinnitasid, et pastas on sealiha. Minu etteheiteid saatis restorani töötajate muiged ning naeruvääristav lause teenindajalt „teile paistab sealiha hästi maitsvat“. Ma olin tõeliselt šokeeritud sellisest rassilisest ahistamisest, mille tõenäoliselt põhjustas see, et kandsin pearätti. Kuna hilisemad püüded restoraniga ühendust saada pole toonud mingit kasu näen ainsa võimalusena langetada Facebookis nende hinnangut ja anda negatiivne kogemuskiri,“ kirjutas naine, kutsudes üles ka oma sõpru sama tegema. Laimukampaaniaga läks kaasa ka tüdruku isa, kes on selle töö endale lausa südameasjaks võtnud.

Kuna kirjeldavale Facebooki postitusele on järgnenud tüdruku isa intensiivne ja häbiväärset sõnavara kasutav sõimukampaania kohviku ja laiemalt Eesti suunal, võib asja kokku võtta järgmiselt: kohvikus juhtus eksitus, kohvik vabandas, kuid klient raevus ja pole nõus leppima, et juhtunu põhjuseks oli inimlik eksitus vaid on otsustanud kätte maksta.

Seda kinnitab ka restorani peremees, kelle sõnul tingis eksimuse see, et toidukohas oli samal ajal palju tellimusi. Pierre'i esindaja sõnul ei ole kindlasti nende töötajad kedagi kunagi mõnitanud, kellegi peale muianud või teinud alavääristavaid märkusi.

Küsides, kas tegu on kliendi fantaasia viljaga, vastas kohviku peremees, et ei oska enam arvata, millega võib tegu olla. „See on võtnud kampaania mõõtmed ja toonud meie sotsiaalmeedia lehele suures koguses negatiivseid hinnanguid ja kommentaare inimestelt, kes pole meie kohvikut kunagi külastanud,“ rääkis mees.

Õnneks on eestlased ja eestlaste välismaalastest sõbrad, kes ka päriselt Pierre'is einetamas käinud, hädas kohvikule appi tulnud ja asunud oma toetust üles näitama.

Vastukaaluks sadadele "ühtedele", mida Anna Maria McElwain ja tema isa on Pierre'i lehele oma sõprade agiteerimise tulemusel ladunud, on sinna tekkinud ka palju "viisi" ja häid soove sisaldavaid kommentaare.

Hea lugeja - jaga oma kogemusi Pierre'ist. Kirjuta meile kasulik@delfi.ee!
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid