Kalev Spa turundusdirektori Meeli Eelmaa sõnul saab veekeskus alates riietusruumidest kuni basseinideni sel suvel uue näo.

“Klientide ettepanekutest lähtuvalt lisandub uuenduskuuri käigus atraktsioone, lõõgastusalasid, saunu ja mullivanne nii veekeskuse sees kui ka väliterrassidel,” rääkis Eelmaa.

“Pikaajaliste ujumistraditsioonide kandjana säilitame täies mahus ja senise sügavusega olümpiamõõtmetes 50-meetrise basseini. Kuna eesseisvad uuendustööd on suurimad, mis 2006. aastal avatud Kalev Spas ette võetakse, kaasneb sellega paraku ka veekeskuse ajutine sulgemine alates juunist kuni kapitaalremondi lõpuni sel sügisel.”

Kapitaalremondi käigus uuenevad täielikult riietus- ja dušširuumid koos riietuskappidega ning kogu basseiniruum.

Veekeskusesse lisandub veemängude ala lastele, uus väikelastebassein, laste sünnipäevade tuba, täiendav aurusaun ja madala temperatuuriga saun ning üks uus liutoru.

Senisele kolmele liutorule lisatakse uusi efekte ning praegune 25-meetrine bassein ehitatakse ümber lõõgastusbasseiniks koos ringvoolu ja massaažiseadmetega.

Eraldi alale rajatakse vaikne sauna- ja lõõgastuskeskus, mis on mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad puhata vaiksemas keskkonnas.

Veekeskuse fuajee peale ehitatakse lahtine suveterrass ja päevitusala, senisele väliterassile lisatakse aga klaaskatus, kaks uut välivanni ning kadakasaun.

Hotelli ehitatakse juurde kaheksa vanalinnavaatega tuba ning 12 pargivaatega tuba, mis laiendab hotelli mahtu viiendiku võrra. Parki rajatava restorani juurdeehitusega suureneb söögikoha pind ligikaudu poole võrra.

Spordiklubi jõusaal ja rühmatreeningute saal saavad senisest avaramad ruumid juurdeehitataval vahekorrusel, kuhu tuleb 5 meetri kõrgune kaarlagi ning vaade vanalinnale. Kokku lisandub Kalev Spasse juurdeehituse ja uue vahekorruse rajamisega 1400 ruutmeetrit pinda.