Tuleva nädala laupäeval avab Apollo Kino Tartus kinokeskuse, kus järjekordade vältimiseks müüvad ja kontrollivad kinopileteid masinad ning söögi-joogi eest võtavad raha automaatkassad.

Tartu Lõunakeskuses avatavas uues kinos hakkab tööle siiski tavapärane arv teenindajaid, kellel on Apollo Kino tegevjuhi Rauno Stüfi kinnitusel tavapärasest aga rohkem juhendav ja abistav roll. “Tehnikakauged inimesed saavad loomulikult jätkuvalt kinopileti ja popkorni osta ka vanaviisi otse teenindajalt,” lubas Stüff.

Apollo Kinno tuleb 12 piletiostukassat, kohvik koos 10 iseteeninduskassaga, 3 sularahaautomaati, mis võimaldavad kinopileti osta nii paberraha kui müntide eest ning 12 automaatset väravat, mis kontrollivad kinopileti olemasolu. Lisaks saab loomulikult kinopileteid osta ka otse Apollo Kino veebilehelt ja mobiiliäpist.

Lõunakeskuse Apollo Kino kõikidesse kuude saali tulevad lisaks klubi- ja paaritoolidele ka mugavad elektroonilised staaritoolid, mille asendit on võimalik toolilt seadistada ja millele paigaldatud ekraanidelt on võimalik tellida filmi ajal otse kinosaali söögi- ja joogipoolist.

Kinokeskuse kõigis saalides võetakse kasutusele 4K resolutsiooniga laserprojektorid, mis tagavad üliterava ja hetkel maailma parima kvaliteediga pildi. Lisaks saavad kolm saali tipptasemel ruumilist heli pakkuva Dolby ATMOS helisüsteemi, mis asetab vaataja otse filmisündmuste keskele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid