K-rauta

K-rautas on käimas nädalalõpu pöörane allahindlus! Hinnad on all kuni 40%. Valikust leiad parima hinnaga grillid, ehituskaubad, seinalambid, integreeritava kodutehnika ja palju muud. Lisaks kehtib tasuta tarne tellimustele alates 60 EUR, mille kaal ei ületa 75 kg.

Pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 e-poes on käimas suured juulikuu tühjendusmüügid mööblile ja kodusisustusele. Uuenda oma elutuba ja vali välja tooted, mis on lausa 75% tavahinnast soodsamad. Valikus on pehmed diivanid, kapid, riiulid, valgustid, kellad ja vaibad.

Uus sisustus vali SIIT.

RDE.EE

Juulikuu parimate pakkumiste hulgast leiad superhinnaga koduelektroonika ja vabaajakaubad. Telerite hinnad algavad alates 65.98 eurost.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Hansapost

Ilus aed vajad parimat tehnikat. Hansapostis on aiatehnika lausa 67% soodsam. Valikus on trimmerid, raiderid, murutraktorid, saed, mullafreesid, lehepuhurid, hekilõikurid, muruniidukid ja paljud teised tooted. Aiatehnika ostuga kehtib koju TASUTA TRANSPORT.

Pakkumisi vaata SIIT.

1a.ee

1a veebipoes on suur tühjendusmüük. Ainult 3 päeva 15% lisaallahindlust juba soodsatele hindadele! Valikust leiad, nutikellad, telefonid, legod, trimmerid, kehahooldusvahendid, tahvelarvutid, blenderid ja paljud teised tooted. Kampaania kestab kuni 30.07.2017.

Kasuta juhust ja hangi vajalikud tooted SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebikaubamajast leiad eripakkumised vooditele, aiakaupadele, diivanitele, kirjutuslaudadele jne. Hinnad on kuni 75% madalamad.

Vaata SIIT.

Selver

Selveris kestab juulikuu lõpuni kampaania „Hea mõte". Valikust leiad superhindadega toidu- ja tööstuskaubad. Suviselt kerge melon on lausa 55% odavam.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Alfashop

Alfashopist leiad aiatööriistad ja -mööbli kuni 56% odavamalt. Valikus on komplektid, aeda või terrassile, mururehad, mullafreesid, saed ja kasvuhooned.

Pakkumisi vaata SIIT.