Tele2 müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema sõnul jõuavad Viasati ja Tele2 ühispaketiga nii internet kui ka telepilt kõikjale Eestis. „Kanalitevalik on tugev - näeb nii vabalevist kadunud kodumaiseid kanaleid kui ka väga populaarset filmikanalit TV1000 ja spordile orienteeritud Viasat Sport Balticut,“ ütles Seema. Ta lisas, et kui traadiga interneti levikul Eestis on selged geograafilised piirangud, siis üle õhu leviva 4G katvus on 96 protsenti ja paketiga saab internetti piiramatult kasutada.

Viasati turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tanel Taali sõnul on uus lahendus koos Tele2-ga kõige soodsam õhu kaudu leviva telepildi ja kiire interneti ühispakett Eestis. „25 euro eest saab endale koju enam kui 25 kodu- ja välismaist telekanalit ning piiramatu mahuga 4G interneti, 28-eurose kuutasuga paketis sisaldub teleprogramme juba ligikaudu 40 väga erinevale maitsele,“ lausus Taal.

„Kuna Viasati satelliit-digitelevisioon on erinevatelt teistest õhu kaudu levivatest teleteenustest kättesaadav 100% Eesti territooriumist, siis on see ühispakkumine parima hinna ja kvaliteedi suhtega valik neile, kes soovivad edasi vaadata vabalevist lahkunud Kanal 2 ja TV3 ning kõiki seitset kodumaist telekanalit.“