Piletilevi kinnitas juhtunut ka Delfile. „Kirjeldatud olukord juhtus Solarise Piletilevi müügipunktis. Kliendile müüdi piletid üritusele TOTO - 40 Trips Around The Sun Tour, 12.12.18 Nordea Kontserdimajas, kuid kliendi väitel soovis ta pileteid kontserdile „Festival ''Orient'' esitleb: Jaapani taiko-trummide ansambel KODO ''One Earth Tour 2018: Evolution'', 22.03.18 Nordea Kontserdimajas," selgitas Piletilevi Delfile saadetud kommentaaris.

Piletilevi edastusel võeti ühendust Solarise Piletilevi klienditeenindajaga ja veenduti, et antud olukorras on juhtunud teineteise mittemõistmine.

„Tagantjärele on keeruline tuvastada seda, kumb osapool ennast valesti väljendas või üksteist vääriti tõlgendas. Pileteid tuleb alati kontrollida pärast ostu sooritamist kassa juurest lahkumata, mida klient praegusel juhul ei teinud. Vastav info piletite ja raha kontrollimise kohta on Piletilevi kassades alati üleval olnud, samuti on see kirjas ka Piletilevi piletitel," toonitati saadetud kommentaaris.

Sellel üritusel oli Piletilevi edastusel kliendil võimalus ise kohti valida, mis tähendab, et klient nägi ise ekraani, kuhu kuvatakse alati ürituse nimi, toimumise aeg ja ka saali nimi. „Need piletid, mis klient ostis, olid 80 eurot kallimad soovitud piletite summast (ühe pileti hind oli 40€ kallim). Seega, kui klient oleks kassa juures pileteid kontrollinud, oleksime saanud kliendi mure koheselt lahendada, müües kliendile teised piletid ja tagastada vaheraha," selgitati Piletilevist.

„Asjaolu, et tehing on toimunud mitu päeva tagasi, ei võimalda Piletilevil enam raha tagastada, vaid peame tagasiostuks ühendust võtma ürituse korraldajaga, kes peab meile andma nõusoleku antud tehingu tagasiostuks. Tagasiostu teostame ainult juhul, kui üritus jääb ära või lükkub edasi," lisati selgituseks.

Piletilevi sõnul võtavad nad kliendiga ühendust ning leiavad lahenduse, mis sobib mõlemale osapoolele.