Buduaar Meedia on naiste sihtrühma meediaettevõte, mis on turul tegutsenud enam kui 12 aastat ja mille peamised tegevusalad on naistele suunatud meelelahutusportaali Buduaar.ee haldamine, paberajakirjade Buduaar ja Buduaar Teen kirjastamine, kauplemisplatvormi Bturg opereerimine ning erinevad naistele suunatud trükiste kirjastamine ning ürituste korraldamine. Sealhulgas suurima ja staažikama taaskasutuse ostupeo korraldamine Buduaari turg LIVE.

„Investeerime väga tugevasse ettevõttesse, millel on suur kasvupotentsiaal. Buduaari lisandumine All Media kontserni tugevdab meie jalajälge noorte sihtrühmas ning teisalt võimaldab Buduaari lugejatel saada ka ligipääs meie poolt loodavale eksklusiivsele sisule. Buduaaril ja TV3l on palju kokkupuutepunkte ning tänu sellele tekib palju uusi võimalusi ja sünergiat,“ sõnas TV3 tegevjuht Priit Leito.

“Olen Buduarile juba mõnda aega sobivat kosilast otsinud ning TV3 on parim võimalik kosilane. Buduaari ootavad ees põnevad uued ajad ja uus hingamine. Mul on hea meel, et saan jätkata firma tegevjuhi ja juhatuse liikmena, sest uusi ideid on palju, mida tahaks hakata realiseerima,” kommenteerib Buduaari Meedia tegevjuht ja haldusfirma MRG Creatives OÜ omanik Marge Tava.