Nestlé Baltics toob Eesti turule Kitkat Ruby, mis tegi tänavu jaanuaris eduka debüüdi Jaapanis ja Koreas.

80 aastat pärast valge šokolaadi turule toomist tegid Šveitsi šokolaadimeistrid firmast Barry Callebaut taas innovatsiooni, töötades välja neljandat tüüpi Ruby šokolaadi, mida valmistatakse Ruby kakaoubadest.

Ruby šokolaadi omapäraks on marja-puuvilja maitse ja roosa värv, mis saadakse Ruby kakaoubadest ilma maitse- või värvaineid lisamata. Ruby retsepti arendati rohkem kui kümme aastat. Esimene partii uut šokolaadi on teel Eestisse.

„Eesti šokolaaditurg on avatud uuendustele ning tootjad on viimasel ajal pakkunud üha enam ootamatuid ja huvitavaid maitseid. Eestlased on uuenduslikele toodetele väga avatud ja seetõttu on praegu sobiv aeg tarbijatele uut neljandat tüüpi šokolaadi tutvustada,” sõnas Nestlé Baltics personali- ja korporatiivsuhete juht Ariana Rastauskaitė.

Maailma esimesed Kitkat Ruby šokolaadibatoonid toodi turule Jaapanis ja Koreas tänavu jaanuaris.

Jaapanis on müügil rohkem kui 350 erinevat Kitkati šokolaadi, nende hulgas rohelise tee, wasabi- ja sushimaitselised šokolaadid. Kuna sealsete tarbijate huvi uute põnevate maitsete vastu on väga suur, siis valiti Jaapan välja ka Kitkat Ruby šokolaadi esimeseks turuks.

Eestis saab uuenduslikku Kitkat Ruby šokolaadi suurematest kaubandusvõrkudest osta juba lähipäevadel.