Mida aga kõigile kallitele pereliikmetele kingikotti poetada? See küsimus tekitab tihtipeale jõulukuu ajal nii mõnegi murekortsu juurde. Kaubanduskeskustes on näha sihitult ringi uitavaid „päkapikke“, kes tohutu kaubavaliku keskel inspiratsiooni koguda üritavad. Internetiavarustes muutuvad populaarseks kingiideedega seonduvad otsisõnad. Mis tekitaks aga suuremat jõulurõõmu, kui kingitus, kes tahab ise kingikotti pugeda, et oma omaniku elu lihtsamaks teha? Makita tööriistadel aga just selline soov ongi!

Imeilus valge Makita akutolmuimeja CL107DWAW ei jõua ära oodata, millal ta saab üle põranda tantsida. Justnimelt tantsida, sest seda kaunitari juhe ei piira ja kaal on ühele nõtkele tolmuimejadaamile vägagi kohane – vaid 1,1 kg! Nii saavad ka pere pisemad pärast hoogsat jõuluõhtut täitsa ise kodu korrastamisel abiks olla. Tolmuseks ei jää ükski kapitagune, sest kitsamate kohtade tarbeks kuulub komplekti pragude otsik. Lisaks keskkonnasäästlikule korduvkasutatavale tolmukotile on tolmuimejaga kaasas ka viis ühekordset kotti, tänu millele pole vahet, mida imeda.

Tõelisel Makita tööriistakomplektide kuningal P-90532 on üks suur soov – leida endale kodu, kus kruvid logisemist ei lõpetaks ja tööd jätkuks igavesti. 227-osalise tööriistakomplekti jõud käib üle igast majapidamises ettetulevast kruvi- või mutriprobleemist, sest kõik elementaarne on kohvris olemas – kruvikeeraja, mutrivõti, erinevad otsikud jne. Kvaliteetset kandekohvrit on mugav ka kaasa võtta või garaažis kasutada.

Ka Makita akukruvikeerajal DF001DW pole midagi logisevate kruvide vastu – ta lausa armastab neid! Paindlik kere võimaldab kruvikeerajat kasutada just nii, kuidas parasjagu mugavam peaks olema – sirgelt või püstolikujuliselt. Komplektis on 81-osaline tarvikute komplekt, kust leiab igaks olukorraks vajaliku lahenduse. Pimedate nurgataguste tarbeks on akukruvikeerajal ka töötuli, mida saab vajadusel eraldi lülitist tööle panna.

Makita trellpuur DDF485RFJ on tõsine tööriist, kelle jõulusoov on leida endale kindlate kätega omanik, et üheskoos kõik vajalikud augud ära puurida. Puur on ideaalne koduseks kasutamiseks, kuid millegagi tagasi ei pea hoidma. Tänu vastupidavale käigukastile ja mootorile saab trellpuuriga teha ka intensiivsemaid tööpäevi. Ja kui aku peaks tühjaks saama, siis selle laadimine võtab vaid 22 minutit ja töö saab jätkuda.

Igas seltskonnas peab olema ka oma meelelahutaja. Makita Bluetooth-kõlar DMR202B tahaks vürtsitada igat töö- ja puhkepäeva ning kasvõi lakkamatult muusikat mängida. Kõlarit saab endaga mugavalt kaasa võtta ka niiskematesse oludesse – mobiili jaoks on kõlari küljes spetsiaalne tasku, mis kaitseb vihma, tolmu jms eest. Lisaks saab kõlarit USB-ühenduse abil kasutada mobiili laadimiseks.

NB! Eriti mugavaks teeb elu koos Makita tööriistadega võimalus kasutada sama laadijat – kuula muusikat, keera kruve ja ime tolmu ning kui töö saab tehtud, lae kõiki sama laadijaga. Varem kasutusel olnud 10,8 V aku on nüüd 12 V Max aku, probleemi aga pole – mõlemad töötavad samadel tööriistadel. Ka 18 V akul on tohutult kasutusvõimalusi – kui üks aku on olemas, saab seda kasutada üle 200 erineva tööriistaga. Jääb ainult üle vajalikud Makita tööriistad välja valida!

Nagu näha, ootavad paljud meist erilisel jõuluajal soovide täitumist ja erandiks pole ka tublid tööriistad. Kas sina tahaksid olla sel aastal jõuluvana rollis? Kirjuta meile, millise Makita tööriista unistust sa täita sooviksid ning võib-olla oled just sina see õnnelik, kes selleks ka võimaluse saab. Palun saada oma soov märksõnaga „Delfi” aadressile kampaania@makita.ee kuni 31.12.2018. Loosimine toimub 07.01.2019. Inspiratsiooni kingiideedeks saad ka meie kodulehelt makita.ee.