Reede südaöösel lõpetas Eesti Meedia oma telekanalite Kanal 2, Kanal 12, Kanal 11, MyHits edastuse STV klientidele, kuid sama päeva pärastlõunal teatas meediaettevõte, et saavutas STV-ga järgmiseks kolmeks aastaks mõlemaid osapooli rahuldava kokkuleppe.

STV sekretär Tatjana Šuhhalova ütles ERR-ile, et edastamine oli katkestatud läbirääkimiste käigus ning STV peab seda jõumeetodiks tulemuse mõjutamiseks.

"Sealjuures ei arvesta Eesti Meedia televaatajate huvidega, STV tegi kõik endast sõltuva telekanalite edastamise taastamiseks võrgus ning kutsus Eesti Meediat läbirääkimiste laua taha tsiviliseeritud lähenemisega."

Elisa meediasuhete spetsialist Taavi Teder ütles, et neil Eesti Meediaga erimeelsusi ei ole ja praegu kehtib neil etteõttega kõnealuste kanalite edastamiseks pikk leping.

"Kahjuks ei saa me avalikkusele lepingu detailseid tingimusi kommenteerida," lisas Teder.

Telia meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul näevad ka Telia TV kliendid Kanal 2 ja teisi Eesti Meedia telekanaleid edasi. Ta lisas, et kohalikul teleturul tekitas neljapäevane uudis teatavat segadust ning kasvas kliendipäringute hulk.