„Meil on hea meel, et Finnairi lennuvõrku lisandub sihtkohana Trondheim ja suureneb lendude arv Tromsøsse. Põhjamaad on iseäranis atraktiivne reisisihtkoht just Aasia klientidele, kuid lühikese lisaühendusega Tallinnast Helsingisse on need käeulatuses ka eestlastele. Uus Trondheimi lennuliin võimaldab piirkonnal reisisihtkohana areneda, ühendades puhkuse- ja ärireisijaid mugavalt Finnairi laia lennuvõrguga Aasias ja Euroopas,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Trondheim on Norra suuruselt kolmas linn, mis on tuntud hingematvate maastikuvaadete poolest, ning kus looduses rännates saab nautida ajaveetmisvõimalusi matkamisest ja jahipidamisest virmaliste vaatluseni, või hoopis avastada kohalikku restoranikultuuri.

3. juunist avatavat Trondheimi lennuliini teenindab Norra regionaalne lennufirma Widerøe viis päeva nädalas Bombardier Dash-8 Q400 lennukiga ning Finnairilt saab pileteid otsa nii äri- kui turistiklassi.

Samuti hakkab Finnair alates 4. juunist koostöös lennufirmaga Widerøe aastaringselt Tromsø-Helsingi vahel lendama kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Arktika väravaks kutsutav Tromsø asub 350 kilomeetri kaugusel põhjapöörijoonest ning loodusturistidele on see sadamalinn tuttav vaalavaatluse sihtkoha ja virmaliste pealinnana.