„2019. aasta suvehooajal opereerib Finnair kuni 42 iganädalast lendu Helsingi ja Hiina vahel, lennates seal seitsmesse sihtkohta. Meil on hea meel pakkuda koodijagamisega oma reisijatele veel rohkem sihtpunkte Hiinas ning sujuvamat lennuühendust,” ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair teenindab koostöös China Southerniga reisijaid Helsingi ja Guangzhou vahelisel liinil ning Hiina siseriiklikel lendudel alates 1. juunist. Uusi lende saab broneerida juba täna, alates 21. maist.

Partnerlus lisab Finnairi ühendusele Hiinaga viis uut sihtkohta ja reisijad saavad tänu China Southerni liinidele lennata Guangzhoust uutesse sihtkohtadesse Changsha’sse, Hangzhou’sse, Sanya’sse, Wenzhou’sse ja Xiamen’i, lisaks Chongqing’i, Nanjing’i ning Xi’ani. Finnair vahetas hiljuti ka Guangzhou lennujaamas asukohta ja liikus teise terminali, mis teeb siseriiklike lendude koostöö kohaliku lennufirmaga veelgi sujuvamaks.

Aasia turistid saavad koodijagamise raames mugavalt lennata Guangzhoust Helsingisse ja sealt edasi teistesse populaarsetesse sihtkohtadesse Euroopas nagu Amsterdam, Billund, Kopenhaagen, Göteborg, Riia, Stockholm, Heathrow lennujaam Londonis või Charles de Gaulle’i lennujaam Pariisis.

Uued lennuühendused Shanghai kaudu

Finnair alustas mais koodijagamist ka Hiina lennufirmaga Juneyao Airlines Helsingi ja Shanghai Pudong Internationali vahelisel liinil. Alates 28. juunist saavad Finnairi kliendid tänu Juneyao Airlinesi ühendustele lennata Shanghaist otse edasi uutesse sihtkohtadesse nagu Dalian, Fuzhou, Harbin, Kunming, Qingdao, Shenyang või Xiamen, samuti on nimekirjas Chongqing ja Xi’an.

Juneyao Airlinesi reisijad saavad omakorda Soome lennufirmaga mugavalt lennata Shanghaist Helsingisse ja Finnairi kodumaistel marsruutidel Helsingist Ivalo, Kemi, Kuopio, Oulu ja Rovaniemi lennujaamadesse.