Lisaks juba praegu ööpäevaringselt kliente teenindavale Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prismale Tallinnas ning Sõbra Prismale Tartus, on enne jaanipäeva ööpäevaringselt avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma Tallinnas, Annelinna Prisma Tartus ning Narva Prisma.

Prisma Peremarket AS tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul olid ööpäevaringselt avatud Prismad jõulude eel üle ootuste populaarsed ning suvisel ajal on inimesed veelgi liikuvamad ning teevad oste hilisemal ajal.

„Hetkel on ööpäevaringselt avatud pooled meie kauplused ning näeme, et öisel ajal ostjaid jagub. Soovime jaanipäeva eel anda kõikidele oma klientidele kolmes linnas võimaluse teha oma ostud just siis, kui see neile sobib,“ sõnas Nummelin. „Prisma hüpermarketite sortimendis on üle 60 000 toote, mille hulgast leiab kõik vajaliku, mida jaanipäeva tähistamisel vaja on. Olgu selleks näiteks uus grill või vajalikud tarvikud, toidukaubad või sääsetõrjevahend. Kõik loomulikult püsivalt soodsate hindadega.“

Kõige populaarsem ööpäevaringselt avatud Prisma on Tallinna kesklinnale kõige lähemal asuv Sikupilli kauplus. Tartus Sõbra tänaval asuv Prisma on aga järjest rohkem inimeste poolehoidu võitmas. Suur osa kliente käib ööpäevaringselt avatud Prismades nädalavahetustel. „Prisma jätkab oma klientidele laia valiku ja püsivalt soodsate hindade pakkumist ööpäevaringselt. Meil on heameel, et järjest rohkem leidub ka öötööst huvitatud inimesi, kes hindavad paindlikku töögraafikut, roteeruvaid tööülesandeid ja mitmekesist tööd kaubanduses.“ kinnitas Nummelin.

Mullu avas Prisma oma Tallinnas asuvad Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma kauplused ööpäevaringselt ning jõulude eel olid kolmel päeval kõik kaheksa Prisma kauplust ööpäevaringselt lahti. Selle aasta aprillist on lisaks kolmele Tallinna kauplusele igapäevaselt 24 tundi avatud ka Tartus asuv Sõbra Prisma.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid