Bolti pressiesindaja Karin Kase sõnul ei saa nad paraku öelda täpset sõitude arvu esimesel päeval, kui tallinlastele tõukerataste renditeenus avati.

"Me olime valmis selleks, et elektrilised tõukerattad osutuvad populaarseks, aga inimeste huvi nende vastu oli veel suurem kui me oodata ja loota oskasime. Sellepärast juhtus nii, et kõik tõukerattad olid pidevalt kasutuses ja nende akud said juba pärastlõunaks tühjaks," rääkis Kase.

"Lähipäevil plaanime tõukerataste arvu suurendada, see peaks parandama nii nende kättesaadavust kui vähendama olemasolevate rataste koormust," kinnitas ta.

Kasutajad olid hoolsad

"Ühtlasi tahame tänada kasutajaid mõistliku ja vastutustundliku suhtumise eest - esimesel päeval ei läinud kaduma ega saanud viga ükski tõukeratas! Samuti ei saanud keegi trahvi tõukeratta jätmise eest väljapoole selleks ettenähtud kohta," kinnitas Kase.

Kase rääkis hoopis vastupidisest juhtumist, kus üks väga vastutustundlik inimene viis ühe tõukeratta politseijaoskonda, sest ta leidis selle ilma omanikuta tänaval seismast.

"Siinkohal on hea võimalus inimestele meelde tuletada, et Bolti tõukerattad ongi ette nähtud pärast sõitu tänavale ohutusse kohta parkida, kust järgmisel kasutajal neid hea võtta on," rääkis Kase.