Mõne kuu eest, 21. märtsil teatas Bolt, et plaanib Eestis, Soomes ja Lõuna-Aafrikas hakata lisaks sõidujagamisele ka toidukulleri teenust. Vahetult enne seda muudeti ettevõtte nimi Taxify asemel Boltiks, et see kajastaks rohkem ettevõtte laiemat ambitsiooni transporditurul.

“Me näeme, et toidu kojuveo teenusel on veel kõvasti arenemisruumi. Meil on olemas kogemus, tehnoloogia, juhtide võrgustik ning miljonid kasutajad Euroopas ja Aafrikas – me saame oma seniseid kogemusi kasutada selleks, et pakkuda just sellist toidukulleri teenust, nagu kliendid soovivad,” rääkis Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig märtsis toidukulleri teenuse kohta.

Nüüdseks on Bolt asunud värbama inimesi, et toidukulleri teenusega alustada. Ettevõte otsib toidukulleri teenusele juhti, tootejuhti ja klienditoe spetsialisti. Ametikohtadele kandideerimise lõpptähtaeg on juba juuli lõpus, 28. juulil.

Uuritakse olemasolevate klientide mõtteid

Lisaks saatis Bolt klientidele meili teel laiali teate, et varsti alustab toidukulleri teenus. Lisaks pakutakse kliendile küsimustiku täitmisel võimalus võita 6 eurot Bolti sõitudeks.

Küsimustikus uuritakse inimese käest, milline on tema kogemus toidu tellimisel, mida inimene peab oluliseks toidu tellimisel ja kuhu on ta varem toitu tellinud.

Seni on Boltil toidu vedamise kogemus jäätise päeval, 5. juulil, kui kahel järjestikusel aastal on pakutud klientidele võimalust tellida endale Boltiga tasuta jäätist. Sel aastal tegutses Tallinnas koguni 10 jäätisetaksot.