E-Selveri teeninduspiirkond laienes 1. augustist Harju- ja Raplamaal, nüüd saab kaupu mugavalt koju või kontorisse tellida Raplas, Kehras, Turbas, Riisiperes, Harju-Ristis, Padisel, Kernus, Haibas, Kaius, Juurus, Alus, Hagudis ning paljudes väiksemates kohtades.

„Eesti suurima e-toidupoena tunneme vastutust jõuda võimalikult paljude Eesti inimesteni. Näha on, et e-poe teenus on aina populaarsem - kes on selle mugava võimaluse üks kord ära proovinud, jääbki teenust kasutama," ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Lomp lisas, et olulise täiendusena on nüüdsest e-Selveri klientidel võimalus valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. „Oleme võtnud suunaks kilepakendite mahu vähendamise ja laiendame keskkonnasõbralike pakendite, nt paberkottide ja biolagunevate kilekottide valikut. Nüüd astume neid samme ka e-kaubanduses," selgitas Lomp.

Pakendisoovist tuleb e-Selveri tellimust täites teada anda märkuste lahtris. Kilekott jääb aga pakendina kasutusse sügavkülmutatud toodete puhul, millele otsitakse samuti keskkonnasäästlikumat alternatiivi.

E-Selveri kliendid saavad Tallinnas ja selle lähiümbruses tellida kaupa 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal ja Pärnus ning linna lähiümbruses saab kaupu koju tellida kulleriga.

Esitades tellimuse kella 16.30-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetab kuller tellitud kauba valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.