Ühes värske välisilmega avab Kristiine Keskus oktoobris uue toidutänava Kristiine Road. Toidutänava avamisega lisandub populaarsesse kaubanduskeskusesse kuus täiendavat toidukohta, kellest nimekaim Kentucky Fried Chicken (KFC), mis avab uksed kuu hiljem - novembris.

KFC-le täiendavalt lisavad toidutänavale atraktiivsust Gustav, MySushi, Hesburger, Kebabi Wabrik ja YumYum. Pärast uuendust on keskuses kokku 15 söögikohta ning toitlustuse ja meelelahutuse osakaal üüritavast pinnast moodustab seejärel kokku 12 protsenti.

Kristiine Keskus on üks suurematest kaubanduskeskustest Eestis. Keskuse tuntuimateks ja suurimateks rentnikeks on Eesti suurim Reserved, H&M, Rademar, Sportland, JYSK, Prisma, Apollo ja paljud teised. 2018. aastal avati Kristiines Baltimaade esimene meelelahutuskeskus ja spordibaar O'Learys koos bowling'u-radade ja kinosaaliga.

43 700 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 125 kauplust. Kristiines on 110 erinevat moepoodi ja 15 suurepärast söögikohta. Kristiinet külastab päevas ligikaudu 20 000 inimest ja Keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega omab ja haldab Citycon üle 40 kaubanduskeskuse Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid