Transferwise'i auditeeritud tulemused näitavad, et puhaskasum peale maksude mahaarvamist on 2019. aasta märtsis lõppenud finantsaastal 10,3 miljonit naela. Ettevõte on järjepidevalt kasumis olnud alates 2017. aastast.

"Transferwise on kaheksa aastat jõudsalt kasvanud ning meie kohustus on seda vastutustundlikult ja kestlikult hallata. Finantstehnoloogia on kümnekordselt tõestanud, et suudab pakkuda klientidele madala hinnaga kõrgema taseme kogemust, kuid meie usume, et edu võti peitub ka tugeva ja usaldusväärse ettevõtte üles ehitamises. Meie finantstulemused tõestavad, et TransferWise'i tiim on selle valemi välja nuputanud," kommenteeris Kristo Käärmann, TranfserWise'i tegevjuht ja kaasasutaja.

"Meie suunanäitajaks on raha, mida igal aastal oma madalate tasude ja läbipaistva mudeliga aitame inimestel säästa. Täna on selleks iga-aastaselt 1 miljard naela, kuid ees ootavad veel sajad miljardid. Seetõttu on rahvusvaheline laienemine meie prioriteet - me soovime pakkuda parimat viisi kuidas raha ümber maailma liigutada kõigile, kes seda vajavad," lisas ta.

Transferwise'il on kuus miljonit klienti üle maailma ja teeb iga kuu nelja miljardi naela väärtuses kliendimakseid.

Transferwise'i väärtuseks hinnatakse 3,5 miljardit dollarit. Ettevõte teatas 2019. aasta mais, et kaasab veel 292 miljonit dollarit, mis tähendab, et kokku on ettevõte käesolevaks hetkes kaasanud 689 miljonit dollarit.