Zerega töötas varasemalt arendajatele suunatud platvormi Stack Overflow müügivaldkonna asepresidendina. Veriffis vastutab Zerega globaalse müügi ja uute turgude hõivamise eest.

Viimased kaheksa aastat juhtis Zerega Stack Overflow globaalset müügimeeskonda ning aitas muuta internetti kasutajatele turvalisemaks. Zerega peab oluliseks turvaliste virtuaalsete keskkondade võidukäiku ning see põhimõte haakub ka Veriffi missiooniga luua online maailmas usalduslikke suhteid ja vabastada virtuaalsed keskkonnad identiteedipettusest- ja vargustest.

“Isikusamasuse tuvastamine virtuaalsetes keskkondades saab lähiaastatel normaalsuseks. Näen Veriffi puhul tohutut globaalset potentsiaali muuta verifitseerimise protsess inimestele lihtsaks ja iseenesestmõistetavaks. Selle tulemusel kasvab ka usaldus virtuaalsetes keskkondades,” rääkis Zerega.

Veriffi asutaja ja tegevjuhi Kaarel Kotkase sõnul annab Zerega liitumine tohutu teadmistepagasi. “Guy toob kaasa 20-aastase rahvusvahelise müügijuhtimise vilumuse. Tal on praktilised kogemused nii uute meeskondade käivitamise ja kasvatamise kui ka uute turgude hõivamise vallas. Selleks me Guy meeskonda tõimegi. Koostöös temaga saame veriffimisest käibefraasi kujundada,” rääkis Kotkas.

Zerega on müünud tooteid ja teenuseid erineva profiiliga klientidele alustades idufirmadest kuni Fortune 50 ettevõteteni. Tema juhtimisel avas Stack Overflow müügikontorid Londonis ja Münchenis ning kolmeliikmeline müügimeeskond kasvas kaheks aasta jooksul 135 liikmeliseks.

“Ootan juba põnevusega sarnasele teekonnale asumist koos Veriffiga. New Yorgi kontori avamine ja USA müügimeeskonna loomine on esimesed olulised sammud edasiseks globaalseks laienemiseks ja kasvuks,” selgitas Zerega.

Tänaseks kasutab Stack Overflow platvormi üle 10 miljoni inimese, kes on valdavalt tarkvara arendajad või värbamiseksperdid.

Veriff tegeleb isikusamasuse tuvastamisega, kaitstes nii ettevõtteid kui nende kliente identiteedipettuste ja -varguste eest. Isikusamasust tuvastatakse automaatselt tehisintellekti abil analüüsides tuhandeid tehnoloogilisi ja käitumuslikke näitajaid. Veriff suudab tuvastada rohkem kui 3000 erinevat dokumenditüüpi enam kui 190 riigist.

Veriffi kliendid tegutsevad finants-, jagamismajanduse ja e-kaubanduse valdkonnas Berliinis, Londonis, New Yorgis, San Franciscos, Viinis ja teistes linnades. Viimase 12 kuu jooksul on Veriffi meeskond kasvanud 17 korda ning tänaseks töötab Veriffi Tallinna kontoris üle 300 inimese. Veriff on kaasanud 7,35 miljoni euro ulatuses investeeringuid.