„Sapporo on kindlasti põnev uus lennusihtkoht. Jaapan on Finnairi suurim sihtturg väljaspool koduturgu Soomet ja viie sihtkohaga oleme nüüd suurim Jaapanisse lendav Euroopa lennufirma,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair on ainus Euroopa lennufirma, mis pakub regulaarseid otselende Sapporo ja Euroopa vahel. Hokkaidō saar on kuulus imelise looduse, mereandide, ramen-supi ja Jaapani onsen'i kultuuri ehk kuumaveeallikate ning spaade poolest. Sapporo on tuntud ka kui populaarne talvine puhkuse- ja suusareiside sihtkoht.

Lennud Sapporosse toimuvad talvehooajal väljumistega Helsingist pühapäeviti ja neljapäeviti ning Sapporost esmaspäeviti ja reedeti. Suvehooajal on väljumised pühapäeviti ja kolmapäeviti Helsingist ning esmaspäeviti ja neljapäeviti Sapporost. Lennuaeg on ligikaudu üheksa tundi.

Sapporost saab Finnairi viies lennusihtkoht Jaapanis, lisaks Tokyo Narita lennujaamale, Osakale, Nagoyale ja Fukuokale. Finnair on varem teatanud, et lisab 2020. aasta märtsist graafikusse ka igapäevased lennud Helsingist Tokyosse Haneda lennujaama. Uued väljumised Haneda suunal lisanduvad Finnairi igapäevastele lendudele Tokyosse Narita lennujaama.

Finnair lisab 2020. aasta suvehooajast Jaapani suunal kaks täiendavat väljumist ka Osaka lennuliinile, millega on graafikus 12 iganädalast väljumist.

Nii Sapporo kui ka Osaka marsruute teenindatakse ühiselt Finnairi pikaajalise partneri Japan Airlinesiga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid