Iga kõrvaklappidest või autoraadiost nauditud muusikapala ja iga pidu peaksid olema ka omaette meelt lahutavad elamused, sestap on saabuvate jõulude hakul tegu igati asjakohaste ja praktiliste kingiideedega.

Melomaanid teavad väga hästi, mida tähendab kvaliteet ja võimalusterohkus ning millel on peale väärt sisu ka esteetiline ja pilkupüüdev disain. Ilma asjatundlike selgitusteta ei hoomata tihtipeale kõiki võimalusi, mida ühe kodukinosüsteemi või autoraadioga teha saab, kuid lähemal tutvumisel leiab kõik uus kiiresti rakendust.

Nüüd aga mõned näpunäiteid, kuidas nii lähedastele kui ka iseendale helidest rikastatud maailma lähemale tuua.

Yamaha soundbar YAS-207 – kodune kinoelamus kogu perele. Juhtmevaba bassikõlariga heliprojektor tagab rikkaliku ruumilise heli koos bassiga, kõlades kõikjal sinu ümber ja tuues kinoelamused otse koju kätte. Täielikult dünaamiline ja puhas heli kohtub lihtsa kasutusmugavusega. Bluetoothi tugi võimaldab nautida muusikat nutiseadmest või tahvelarvutist juhtmevabalt.

Pioneer DJ vinüülimängija PLX-500-W – vinüülimängija emale, isale või alustavale DJ-le. Suurepärane ja lihtne võimalus kuulata vinüülplaate ka kodus, sest seade ei nõua pikka seadistamist ega eraldi võimendit.

Yamaha MusicCast 20 kõlar – sobiv kingitus emale. Kõlarit on võimalik kasutada multiruumsüsteemi ühe elemendina või eraldiseisva juhtmevaba kõlarina. See ühildub paljude populaarsete voogedastusteenustega, sealhulgas Spotify, TIDAL ja Deezer. Yamaha MusicCasti uue põlvkonna kõlarid saab kõik ainult ühe nupuvajutusega iga muusikat mängiva nutiseadme külge ühendada.

Pioneeri autoraadio SPH-10BT – nutikas kingitus isale. Pioneeri nutiraadioga on esimest korda võimalik nutitelefon integreeritud hoidjasse asetada ja kasutada turvaliselt telefonis olevaid funktsioone, ilma et tähelepanu teelt kõrvale kalduks.

Pioneer DJ DDJ-200 ja Pioneer DJ DDJ-400 – kingitus lapsele koosviibimiste lõbusamaks muutmiseks. Pioneer DJ DDJ-200 kahe kanaliga kontroller on täiuslik kaaslane inimestele, kes soovivad alustada DJ-ks õppimist. Kontrolleri kasutamine ja lemmiklugude miksimine on väga lihtne. Ka Pioneer DJ DDJ-400 sobib ideaalselt algajale DJ-le. USB-i toega seade sisaldab kvaliteetset 44,1 kHz / 24 bit helikaarti, mis võimaldab mängida nii MP3-, WAV-, FLAC- kui ka ALAC-faile ja palju teisi tuntud heliformaate. Peale selle sisaldab komplekt Rekordboxi tarkvara, millega saab muusikafaile hallata.

Kõrvaklapid igale pereliikmele

Pioneer S3 – modernse ja lihtsa disainiga juhtmevabad kõrvaklapid sobivad väga hästi eelkõige pere noorematele liikmetele. Seadmel on ka sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab vastu võtta kõnesid ja rääkida telefoniga.

Pioneer S9 – Hi-Res toega juhtmevabad ja mürasummutavad kõrvaklapid tagavad suurepärase helikvaliteedi, edastades heli ülima detailsusega. Bluetoothi tugi võimaldab kuulata muusikat juhtmevabalt nutiseadmetest või arvutist. Sisseehitatud mikrofon võimaldab vastu võtta kõnesid ja rääkida telefoniga ilma seda kätte võtmata. Ideaalne kingitus isale.

Pioneer SE-C7BT Bluetooth toega kõrvasisesed klapid on lihtsa ja modernse disainiga, sobides suurepäraselt kõikidele muusikasõpradele ning väga heaks kingituseks ename. Kerge kaal teeb kõrvaklappidest ideaalse kaaslase mistahes olukordades ning 10 mm läbimõõduga kõlarielement pakub sügavaid ja madalaid toone. Klappidesse sisseehitatud mikrofon võimaldab hõlpsasti vastu võtta telefonikõnesid, ilma mobiiltelefoni kätte võtmata.

Tutvu kõikide Pioneer, Yamaha ja Pioneer DJ toodete edasimüüjatega SIIT