Kolmapäeva õhtuti ootavad paljud eestlased, et mõni suurem võit nende elu muudaks. Just nii juhtus kahekümnendates aastates neiuga, kes mängis Paf.com mänguportaalis mängu Hall of Gods. Võidusummaks oli 3 687 073.85 eurot ja see tuli kõigest 20-eurosendise panusega.

Mänguportaali Paf.com Eesti juht Allar Levandi oli uudist kuuldes väga rõõmus. “Loodetavasti murrab meie viimane võit müüdi, et suurelt võitmiseks peab suurelt mängima. Kõigest 20-sendine “pilet” tõi Eesti suurima võidu õnnemängus ning võitja, kes on meie juures mänginud
üle viie aasta, on väga mõistlike mänguharjumustega. Me pakume mängijatele meelelahutust ja kui sellega kaasneb suur võit, siis on see eriti tore,” ütles Levandi.

Pafi esindaja võttis õnneliku võitjaga kohe peale võitu ühendust, et kuulda esimesi emotsioone.

“Kuidas sa võidule reageerisid?”

“Olin sõnatu. Pidin mitu korda ekraanilt üle vaatama, et võidus kindel olla”.

“Kellele sa võidust esimesena rääkisid?”

“Oma õele, sest ta helistas mulle just samal hetkel.”

“Mida plaanid võidetud rahaga teha? Kas oled sa säästnud millegi jaoks?”

“Mõttes on osta uus auto, aga üldiselt pole mul võidu kasutamise osas mingit plaani, sest ma ei osanud sellist õnne ette kujutada."

Nii, nagu teiste suurte võitude puhul, soovitas Paf võitjal mängimisega paus teha ning konsulteerida finantsnõustajatega, kuidas võidetud rahaga ümber käia. Võitja saab kogu võidusumma korraga kätte ning võit on maksuvaba.

Läbi ajaloo suurim võit on Pafis olnud 17.8 miljonit eurot, millega sai Paf Guinnessi rekordite raamatusse kui suurim online jackpoti väljamaksja. Võit läks siis Soome mängijale.

Võrdluseks on Eesti Loto suurim väljamakstud võit umbes 1.2 miljonit eurot.

Paf on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal ning on tegutsenud Eestis üle kümne aasta. Pafi teeb teistest mängukeskkondadest eriliseks see, et kogu teenitud kasum suunatakse heategevuseks. Pafi omanikuks on Ahvenamaa omavalitsus,
kes on otsustanud teenitud raha anda tagasi ühiskonnale - spordile, kultuurile ja sotsiaalvaldkonnale. Paf on Eesti-Läti korvpalliliiga nimisponsor, Eesti Olümpiakomitee peasponsor, Eesti Tennise Liidu kuldsponsor ja toetab nii tipp- kui ka harrastussporti.