“Eesti turul laienev Circle K uus poekontseptsioon toob veelgi enam fookusesse kohapeal valmistatud ja kvaliteetse toidu. Oma toidukontseptsiooni oleme viimased aastad oluliselt laiendanud ning kliendid on uue sortimendi väga hästi vastu võtnud. Samas väärtustavad kliendid aina enam aega ning nõudlus toidukulleri teenuse järgi kasvab on see ka meie jaoks uueks loogiliseks arengusammuks,” selgitas Circle K Eesti AS-i kaubandusdirektor Diana Veigel.

"Circle K on kindlasti üks meie võtmepartneritest. Tänu nende laiale võrgustikule saame pakkuda oma klientidele parimat ja kiireimat teenindust. Circle K on tuntud suurepärase toidukvaliteedi poolest ning koheselt peale teenusega liitumist oli klientide huvi suur ja kasvab veelgi. Oleme käivitamas 24/7 toidu kohaletoomist ning Circle K on kindlasti suurepärane partner pakkumaks maitsvat toitu klientidele igal ajahetkel," kommenteeris Bolt Food Eesti juht Maxim Milashenko.

Bolt Food äppi kaudu laekunud tellimusi võtavad vastu 12 Circle K teenindusjaama Tallinnas ning kolm Tartus. „Teenuse toimimise esimesed päevad näitavad, et kliendid on leidnud oma Circle K lemmikud Bolt Food äpist juba üles. Kõige rohkem tellitakse koju või kontorisse meie hamburgereid ja wrappereid ning ka juba klassikaks muutunud hot doge ehk Circle K tuntuimaid tooteid ja maitseid,“ lisas Diana Veigel.

Lisaks hamburgeritele ja hot dogidele saab Circle K-st koju või kontorisse tellida sooje wrappe ja wrappereid, Mehhiko burritosid, quesadillasid ja nachosid, kohapeal valmistatud erinevaid võileibasid ja salateid, erinevaid snäkke alates friikartulitest lõpetades pelmeenide, falafelide ning kanatiibadega. Lisaks erinevad joogid ja kohapeal pressitud värske apelsinimahl.

Augusti lõpus Eesti turul käivitatud Bolt Food teenus võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil söögikohtadest toitu tellida Tallinnas tööpäevadel ja pühapäeval kell 09.00-00.00 ning reedel-laupäeval 24h; Tartus – tööpäevadel ja pühapäeval kell 10.00-22.00 ning reedel-laupäeval kl 10.00-23.00. Toidu tellimiseks tuleb nutitelefoni laadida Bolt Food rakendus.

Circle K Eesti AS on üks Eesti suurimaid ja eelistatumaid mootorikütuste jaemüüja ja mugavuspoodide opereerija, mis omab 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama ning kaht mugavuspoodi. Ettevõttes töötab üle 700 inimese, neist enamus teenindusjaamades. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation CoucheTard.