„Nii CityBee sõiduautode kui kaubikute kasutajate arv suureneb päev-päevalt, mistõttu oleme otsustanud sõidukeid Eestisse juurde tuua, et tagada vabade sõidukite kättesaadavus kõikidele huvilistele,“ lausus CityBee Eesti juht Britta-Liisa Ait. Ta lisas, et teenuse regulaarseid ehk iganädalasi kasutajaid on praegu juba üle 11 000 inimese.

Hetkel on Tallinna ja lähiümbruse valdade tänavatel kokku 241 CityBee sõidukit, millest 206 on sõiduautod. Valikus nii manuaal- kui automaatkäigukastiga sõiduautod kui ka hübriidsõidukid, tulevikus soovitakse tuua juurde ka elektrisõidukeid. CityBee Eesti juht nentis, et kuigi aasta lõpuks on Eestis üle 400 sõiduauto, siis hetkel on veel vara öelda, millised automudelid valikusse lisanduvad. „Eestisse jõudvate sõiduautode margid ja mudelid sõltuvad suuresti meie klientide eelistustest, kuid kindlasti soovime juurde tuua üha rohkem automaatkäigukastiga sõidukeid ning ka hübriidsõidukeid,“ selgitas Ait. Ta lisas, et kõik CityBee sõiduautod on uued ehk maksimaalselt üks aasta kasutuses olnud sõidukid.

Peale uute sõiduautode turule toomise valmistub CityBee ka uueks elektriliste tõukerataste hooajaks. „Kuna ka elektriliste tõukerataste esimene hooaeg ületas kõiki ettevõtte seatud ootusi ja eesmärke, siis plaanime peagi algaval hooajal pakkuda taas ka Eestis elektriliste tõukerataste renditeenust, tuues tänavatele senisest kvaliteetsemad tõukerataste mudelid,“ ütles Britta-Liisa Ait.

Ta lisas, et uute mudelite valikul võetakse arvesse ka majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi seaduseelnõus elektrilistele tõukeratastele sätestatud tehnilisi nõudeid. CityBee Eesti juht tõi ka välja, et kui möödunud aastal oli tõukerataste põhiliseks kasutuspiirkonnaks Tallinna kesklinn, siis sel hooajal soovitakse tõukerataste kasutustsoone veelgi laiendada.