Balti jaama ootepaviljonis, ligemale 600-ruutmeetrisel alal, avatakse lisaks Burger Kingi restoranile ka Tallink Grupi kaldakaubanduse uusima kontseptsiooniga Tallink Ekspress kauplus. Ruume hakatakse rentima Go Groupi kontserni kuuluvalt kinnisvara valdusettevõttelt RealWay.

„Balti jaamas avatavast esindusest saab Tallinna suurim Burger Kingi restoran, kus hakkame pakkuma maailmakuulsaid leegil grillitud Whoppereid ja kõiki teisi selle kuulsa kaubamärgi tooteid. Kogu menüü keskmes on kvaliteetne tooraine, mis vastab üleilmsetele kõrgetele standarditele. Näiteks, Burger Kingi Whopperi pihv on 100%-liselt valmistatud lihast ja selles pole säilitusaineid. Lisaks sellele on vaid Burger Kingi burgerite pihvid lahtisel tulel ehk leegil grillitud, mis annab Burger Kingi burgerile suus sulava, kergelt suitsuse maitse, mis kombinatsioonis värske tomati, salati ja maitsva hapukurgiga teeb selle burgeri lausa vastupandamatuks,“ lausus Tallink Grupi kaldakaubanduse juht ning Burger Kingi frantsiisi maaletoomise projekti juht Katre Kõvask.

„Loomulikult oleme mõelnud ka neile, kes sooviks hoopis kergemat snäkki, salatit või näiteks halloumi burgerit - see kõik on meie menüüs olemas, lisaks veel eraldi lastemenüü, kuum aurav kohv või kakao, mahe muusika ja mõnus atmosfäär! Täpselt see koht, kuhu heade sõpradega head sööki maitsma ning aega veetma tulla,“ lisas Kõvask.

Aasta esimeses pooles avatakse Eestis neli restorani ning 2020.aastal kokku vähemalt kaheksa üle terve Baltikumi. Täpsemad asukohad lisaks Rocca al Marele, Balti jaamale ja Ülemiste keskusele avaldatakse juba lähiajal.

„Burger King on ikooniline kiirtoidurestoran, mille fännid Eestis on juba kaua oodanud, et restoranid ka siin avataks. Nii nagu mujal maailmas, nii ka Baltikumis, on Burger Kingi saabumisega kohal kõik kolm kiirtoidumaailma vägevat ja oleme kindlad, et meie fännid leiavad meid kenasti üles ja saavad mahlase Whopperiampsu lõpuks siitsamast Eestist kätte!“ lausus Kõvask.

Maailmakuulsale burgerikuningale pakub Balti jaama ootepaviljonis seltsi Tallink Ekspressi nimeline kauplus, kust leiavad koju, tööle või rongile kiirustajad laia valiku maitsvaid pirukaid, saiakesi, võileibu ning valiku esmatarbekaupu.

„Kogu uus Balti jaama toitlustus- ja kaubandusala annab oma panuse Balti jaama kui suure transpordisõlme arengusse ning loodame, et Tallinki opereeritav Balti jaama ootepaviljon annab täiendava põhjuse seda põnevat piirkonda külastada ning hea võimaluse veeta hommik, lõuna või õhtu burgerikuninga hõrgutistega ning tutvuda Tallink Ekspress kaupluse tootevalikuga,“ sõnas Kõvask.