MyFitness avas oma veebis keskkonna NETFIT, kus saab parimate treenerite juhendamisel igapäevaselt osaleda enda lemmiktreeningutes otsepildi vahendusel. Treeninguid on sõltuvalt päevast 2-4 ja järelvaadata saab ka vanemaid treeninguid. Valikut on igale maitsele — programmist leiab nii intensiivseid kardiotrenne kui ka joogaharjutusi. Osad treeningud nõuavad erivarustust (hantlid, kummilindid), enamik aga on tehtavad ilma abivahenditeta.

Selleks, et raskel ajal ükski trenn kodustes tingimustes vahele ei jääks, on ka Reval Sport oma tugitreeneritega kokku pannud kodused treeningvideod. Kõik videotes kasutatavad treeningvahendid on leitavad koduses interjööris — appi võib võtta näiteks toolid, diivanid ja jõutrennides rasked tööriistakastid.

Sporditegemisse on loovalt lähenenud ka Tartu FitLife, kes teeb treeningutest otseülekandeid oma Facebooki lehel. Treeningvahenditeks on samuti käepärased vahendid. BodyPumpi trennis asendavad hantleid ja kange näiteks viieliitrised veekanistrid.

Kõikide Eesti spordiklubide online-treeningute ajakaval on võimalik silma peal hoida Sport ID Facebooki lehel.

Delfi koostöös Tallinna linnaga püüab Eesti tabanud eriolukorra ja probleemide ajal viia kokku pealinna abivajajaid- ja pakkujaid. Osale sinagi aktsioonis "Seljad kokku"!

Täpsemad reeglid:

1. Delfi pakub võimalust kõikidele töö- ning abivajajatele või -pakkujatele endast märku anda.
2. Blogisse saavad postitada registreeritud identifitseeritavad kasutajad.
3. Kõik avaldamisele minevad postitused on moderaatori poolt modereeritud.
4. Postitus peab sisaldama probleemi või abi pakkumise kirjeldust, piirkonda, inimese nime ja kontaktandmeid (e-mail ja/või telefoninumber), mille kaudu saab abivajaja või abipakkujaga ühendust.
5. Keelatud on postitada kellegi teise andmeid või tekitada postitusega kellelegi kahju.
6. Igas postituses ja üleskutses tuleb lähtuda valitsuse antud kehtivatest korraldustest.
7. Delfi ei vastuta postituste aegumise või adekvaatsuse eest.
8. Kuulutusi avaldatakse järgmistel kellaaegadel: 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 ja 21.00.