Esfil Tehno tehasel on enam kui viiekümne aastane kogemus mikro- ja nanokiudude ning nendest valmistatud toodete — respiraatorite, analüütiliste lintide ja filtrite valmistamisel ja arendamisel.

Peagi pannakse tehas täisvõimsusel tööle, et toota maske eelkõige just Eesti turu tarbeks.

Seni valmis vabrikus 500 kaitsemaski päevas ja osa neist eksporditi välisturule. Nüüd, kus on kasvanud vajadus isikukaitsevahendite järele, suunatakse kogu tehasevõimsus muult toodangult just maskide tootmisse. Esfil Tehno juhatuse esimees Araik Karapetjani sõnul plaanitakse palgata 70 uut töötajat ning praegune kogutoodang läheb ainult Eesti tarbeks.

Tehase võimekus on ühes vahetuses toota 10000 kaitsemaski päevas. Uute töötajate naasmine peaks tõstma tehase võimekust hoida liinid töös kahes vahetuses.

Töötajate leidmiseks on Karapetjani sõnul tehtud koostööd Töötukassaga. Töötukassa lehel on vastav tööpakkumine avaldatud.

*

NB! Delfi koostöös Tallinna linnaga püüab Eestit tabanud eriolukorra ja probleemide ajal viia kokku pealinna abivajajaid- ja pakkujaid. Osale sinagi aktsioonis “Seljad kokku”!

Täpsemad reeglid:

1. Delfi pakub võimalust kõikidele töö- ning abivajajatele või -pakkujatele endast märku anda.
2. Blogisse saavad postitada registreeritud identifitseeritavad kasutajad.
3. Kõik avaldamisele minevad postitused on moderaatori poolt modereeritud.
4. Postitus peab sisaldama probleemi või abi pakkumise kirjeldust, piirkonda, inimese nime ja kontaktandmeid (e-mail ja/või telefoninumber), mille kaudu saab abivajaja või abipakkujaga ühendust.
5. Keelatud on postitada kellegi teise andmeid või tekitada postitusega kellelegi kahju.
6. Igas postituses ja üleskutses tuleb lähtuda valitsuse antud kehtivatest korraldustest.
7. Delfi ei vastuta postituste aegumise või adekvaatsuse eest.
8. Kuulutusi avaldatakse järgmistel kellaaegadel: 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 ja 21.00.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid