Eriolukorra tõttu on hetkel suletud mitmed postkontorid ja seetõttu on avatud postkontorites tavapärasest rohkem kliendikülastusi. "Võimalusel palume postkontori asemel tellida oma pakid pakiautomaati. Kutsume üles ka kõiki pakisaajaid määrama oma eelistatud pakiautomaate lehel minu.omniva.ee," ütles Omniva operatsioonide juht Kristi Unt. "Kui need eelistused on määratud ja pakil on ka telefoninumber peal, saame paki pakiautomaati saata ja klient ei pea praeguses olukorras postkontorit külastama."

Eelistuse lisamine aitab Omniva pakid suunata kliendi soovitud pakiautomaati. Eelkõige mõjutab eelistuste määramine välismaalt tulnud pakke, mis muidu saabuksid elukohajärgsesse postkontorisse. Määrates eelistatud asukohaks pakiautomaadi, tulevad telefoninumbrit kandvad välismaised pakid pakiautomaati.

Lisa kindlasti rohkem kui üks pakiautomaadi eelistus

"Pakiautomaadi eelistuste lisamine võtab aega paar minutit, aga säästab teid olukordadest, kus paki kättesaamine on raskendatud. Lisaks võimaldab see klientidel määrata viis eelistust, mis tähendab, et ka juhul kui ühte pakiautomaati enam pakke ei mahu, siis saame selle suunata järgmisesse sobivasse pakiautomaati,“ lisas Unt.

Pakiautomaadid on kättesaadavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata. Kõik Omniva pakiautomaatidest asub õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutuma: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kauba eest tasumisel on kõikides automaatides võimalik kasutada kontaktivaba viipemakset.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid