„ePrisma töötajate arv on viimastel kuudel mitemekordistunud. Muuhulgas oleme saanud pakkuda tööd ka paljudele Viru hotellis hetkel rakenduseta jäänud töötajale,“ märkis Kumel.

Lasnamäel alustatakse tööd esialgu kahes vahetuses ning nõudluse kasvades ollakse valmis teenust laiendama.

Lasnamäe drive-in’is saavad kliendid eelnevalt veebis tellitud kaubale ise järele tulla hoone taga asuvasse teeninduspunkti (fotol).

Seoses kordades suurenenud koormusega võib ePrisma veebis tellimuste vormistamisel ette tulla ajutisi tõrkeid. ePrismas saab tellimusi teha 7 päeva ette, tellimuste ajad täituvad kiiresti, kuid neid lisatakse pidevalt juurde.

„Soovitan esmalt oma ostukorv vormistada ning salvestada ning kui hetkel vabu aegu pole, siis jätta see ootele. Aeg-ajalt tasub seejärel käia ePrisma veebis vaatamas, kas on uusi tarneaegu lisatud,“ selgitas Kumel.

Rimi kohe kannul

Rimi kommunikatsioonijuht Katrin Bats kinnitas, et Rimi e-poe testimine omatöötajate hulgas juba käib, kui Kasulik uuris, kuidas läheb e-poe ning drive-in teenuse avamisega. "Selle nädala keskel saadame kutse testimiseks ka esimestele klientidele," lisas Bats.