“Kino tegi oma töötajate seas küsitluse, kes võiks snäkkidest kõige rohkem rõõmu tunda ning ülekaalukalt toodi välja Toidupank.” ütles Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner. “Toidupank oli rõõmsalt nõus meie hulgipakendid vastu võtma ning sobivateks suurusteks ümber pakkima.” lisas Kärner. Nii saadetigi Tallinna kogumispunkti ligi 500 kg snäkke! “Kinode lahtioleku ajal krõbistaksid kinoklubilised sellise koguse umbes kuu-kahega ära. Loodame, et läbi Toidupanga jõuavad snäkid nii suurte kui väikeste filmihuvilisteni, kes nendest suurt rõõmu tunnevad.” ütles Kärner.

Samuti kutsub Forum Cinemas inimesi üles aitama ja märkama meie vapraid eesliinitöötajaid, kellele saab osta kino kinkekaardi SIIN. Kampaania "Teeme koos head" raames on võimalik inimestel valida, millise sektori töötaja nad tasuta kinno saadavad. Kampaania on hästi vastu võetud ja hetkel on kõige rohkem kinno saadetud poemüüjaid ja toidukullereid.Tihe rebimine käib ka meditsiinitöötajate ja ühistranspordi juhtide vahel.

*

NB! Delfi koostöös Tallinna linnaga püüab Eestit tabanud eriolukorra ja probleemide ajal viia kokku pealinna abivajajaid- ja pakkujaid. Osale sinagi aktsioonis “Seljad kokku”!

Täpsemad reeglid:

1. Delfi pakub võimalust kõikidele töö- ning abivajajatele või -pakkujatele endast märku anda.
2. Blogisse saavad postitada registreeritud identifitseeritavad kasutajad.
3. Kõik avaldamisele minevad postitused on moderaatori poolt modereeritud.
4. Postitus peab sisaldama probleemi või abi pakkumise kirjeldust, piirkonda, inimese nime ja kontaktandmeid (e-mail ja/või telefoninumber), mille kaudu saab abivajaja või abipakkujaga ühendust.
5. Keelatud on postitada kellegi teise andmeid või tekitada postitusega kellelegi kahju.
6. Igas postituses ja üleskutses tuleb lähtuda valitsuse antud kehtivatest korraldustest.
7. Delfi ei vastuta postituste aegumise või adekvaatsuse eest.
8. Kuulutusi avaldatakse järgmistel kellaaegadel: 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 ja 21.00.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid