Naise sõnul on ta Bingo lotot mänginud viimased 1,5 aastat – igal nädalal ostab ühe mänguväljaga Bingo pileti ja ühe SuperSummi kiirloterii. Summiga on naise seni suurim võit olnud 10 eurot ning Bingoga enne praegust suurvõitu 2 eurot.

Piletit kontrollis naine müügipunktis ning müüja ähmi peale läks koju piletit ise kontrollima. Mängis saadet järelevaadates ka pileti läbi ja ütles võitu vormistades naljatades, et oli üsna üksluine – kõik numbrid tuli järjest läbi kriipsutada!

Võitu käis naine Eesti Lotos vormistamas koos lapse ja lapselapsega. Naise sõnul ongi ta lapsed ainsad, kes võidust teavad. Võidurahaga plaanib naine muuhulgas aidata oma vanemaid ning toetada laste peresid. “Minu elus on kõik väga hästi”, ütles naine Eesti Loto kontoris. “On tohutu boonus, et saan nüüd rohkem aidata oma lähedasi, muuhulgas lahendada ka nende suuremaid olmemuresid”.

Viimati võideti Bingo loto peavõit 8. aprillil. Tookord oli võidusummaks rekordilised 907 270 eurot ning võidu saajaks noor Tallinnas elav pereema.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid