Linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et Haabersti randades puhkajatel on nüüd võimalus hoolitseda kätehügieeni eest kasutades ka mobiilset kätepesujaama. "Kätepesujaamad on varustatud puhta vee ja seebiga," rääkis linnaosavanem ning lisas, et kätepesujaamasid desinfitseeritakse iga päev.

Kuna koroonaviirus ei ole veel meie seast lõplikult kadunud, siis tuleb endiselt kinni pidada 2+2 reeglist ning järgida kätehügieeni ja seda ka randades. "Oleme Haabersti randadesse paigaldanud ka seda kohustust meeldetuletavad sildid, kuid siinkohal loodame siiski puhkajate endi vastutustundlikkusele ja mõistlikkusele," ütles Hanimägi.

Linnaosavanema sõnul on linnaosavalitsus käesoleval aastal senisest enam panustanud linnaosa randade korrastamisse. "Oleme korrastanud randades vanu istepinke ja lamamistoole. Lisaks oleme paigaldanud ka uusi rannatoole ja prügikaste ning Kakumäe rannas oleme korrastanud ja haljastanud võsastunud ala, mida tulevikus saab kasutada piknikuplatsina," loetles Hanimägi.

Allikas: pealinn.ee

NB! Delfi koostöös Tallinna linnaga püüab pandeemiast tekkinud kriisi leevendamiseks viia kokku pealinna abivajajaid- ja pakkujaid. Osale sinagi aktsioonis “Seljad kokku”!

Täpsemad reeglid:

1. Delfi pakub võimalust kõikidele töö- ning abivajajatele või -pakkujatele endast märku anda.
2. Blogisse saavad postitada registreeritud identifitseeritavad kasutajad.
3. Kõik avaldamisele minevad postitused on moderaatori poolt modereeritud.
4. Postitus peab sisaldama probleemi või abi pakkumise kirjeldust, piirkonda, inimese nime ja kontaktandmeid (e-mail ja/või telefoninumber), mille kaudu saab abivajaja või abipakkujaga ühendust.
5. Keelatud on postitada kellegi teise andmeid või tekitada postitusega kellelegi kahju.
6. Igas postituses ja üleskutses tuleb lähtuda valitsuse antud kehtivatest korraldustest.
7. Delfi ei vastuta postituste aegumise või adekvaatsuse eest.
8. Kuulutusi avaldatakse järgmistel kellaaegadel: 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 ja 21.00.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid