Prisma Peremarketi operatiivdirektor Teemu Kilpiä sõnul on jaanipühade ajal nõudlus toidukaupade järele tavaolukorraga võrreldes mitmekordne. ”Teeme Prismas pühade eel ja ajal väga intensiivset tööd selle nimel, et meie klientidel oleks jaaniajal võimalikult mugav ja kiire oma sisseoste teha,” märkis Kilpiä.

Lisaks traditsioonilistele jaanisöökidele ja -jookidele on Prisma tänavu pakkumas soodsalt puu- ja juurvilju ning värsket kala. Tarbekaupadest on eripakkumistes kõikvõimalikud grillimisvahendid ning pikniku pidamiseks vajalikud tarvikud.

Prisma Peremarketi sortimendidirektor Kaimo Niitaru toob välja peamised tooted, millest ilmselt kujunevad tänavuste jaanipühade tarbijate hitid. ”Kindlasti on nende hulgas kodumaised lihatooted, šašlõkid ja grill-lihad. Aga ka lõhefilee, arbuus, kurk, tomat ning grillsüsi. Üha rohkem on hakatatud meil jaanipühade ajal tarbima ka alkoholivabu karastusjooke,” ütles Niitaru.

Prisma jaekett tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on praegu Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 800 inimesele. Prisma on kõige laiema valiku ja püsivalt soodsate hindadega poekett Eestis. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid