Ehitustöid teostab Kaminta UAB ning tööd kestavad 2021.a märtsini. Pärast ehitustööde lõppu suureneb Leedu tütarettevõtte kontori- ja tootmispind seniselt 8765 m2-lt 16761 m2-le.

Tehase laiendusse suunatud investeeringud võimaldavad Harju Elekter UAB-l kahekordistada tehase tulusid ning suurendada töötajate arvu praeguselt 241 inimeselt 350 inimeseni.

Harju Elekter UAB fookus on toodete, teenuste ja lahenduste välja töötamine ja tootmine süsteemi integraatoritele merendus- ja tööstussektoris, tarnides spetsiaalselt kliendi tarbeks välja töötatud energiajaotuse ja sagedusinverter lahendusi.

Harju Elekter UAB omab merendusalaseid DNV GL ja RINA sertifikaate.

Harju Elektri põhitegevusalaks on elektrienergia jaotuseks ja ülekandeks vajalike seadmete välja töötamine, tootmine ja müük. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine. Harju Elektri Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu tehastes töötab üle 800 spetsialisti ning Kontserni 2019.a müügitulu oli 143,4 miljonit eurot. Harju Elektri aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil.