"Kevadise eriolukorra ajal avatud Barbora Express teenus on ostjate poolt väga hästi vastu võetud ning inimesed hindavad võimalust teha oma ostud mugavalt internetis ning minna juba komplekteeritud kaupadele poodi järele," lausus Barbora.ee tegevjuht Kirke Pentikäinen. "Samas on paljud inimesed oma tagasisides väljendanud soovi veelgi mugavama ja kiirema teenuse järele ning saada oma ostud kätte kauplusesse sisenemata."

Uut kaasaostu ehk drive-in teenust saavad ostjad kasutada viies Tartu ja kahes Narva Maxima poes, ning Pärnu, Kuressaare, Haapsalu, Rakvere, Rapla, Viljandi, Võru, Valga, Põltsamaa, Jõhvi ning Kohtla-Järvel Järveküla ja Ahtme Maxima kauplustes.

Barbora Expressi tootevalikus on ligikaudu 1400 erinevat toodet, sh suur valik värskeid piima- ja lihatooteid, puu- ja juurvilju, pagaritooteid, kuivained, beebitooted ja esmatarbekaubad.

Tellimisel valib klient esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ja oma maakonna, kus asuvasse kauplusesse on soov kaubale järgi minna. Seejärel saab e-poes oma ostukorv koostada. Ostudele järele minnes tuleb helistada tellimust kinnitavas SMS-is kuvatud numbril, öelda tellimuse lühinumber ning täpsustada, kas soov on ostud kätte saada kauplusest või parklast.