„Kristiine Keskus on kesklinna lähedase kogukonna keskusena võtnud üheks oma eesmärgiks ligipääsetavuse parandamise kaasaegsetele transpordiviisidele. Kui eelmisel aastal panustasime sadade rattaparkimiskohtadega, mille külastajad on väga hästi vastu võtnud, siis sel aastal oleme võtnud fookusesse elektritõukerattad. Loodame, et need leiavad palju kasutust,“ ütles Kristiine ja Rocca al Mare Keskuse juht Kristjan Maaroos.

„Kristiine Keskuse panus tasuta elektriliste tõukerataste parkimis- ja laadimisvõimaluste loomisse pole mitte ainult tulevikku vaatav, vaid elavdab igapäevast ostlemist siin ja praegu,“ ütles Bikeepi tegevjuht Kristjan Lind. „Üks kiire põige oma tõuksiga poodi ja kohvikusse on äge viis veeta aega aga samas tähendab ka lisaks ühte ärajäänud lahingut vaba auto parkimiskoha pärast parklapoolse esiukse ees.“

Elektrilise tõukeratta parkimine on lihtne. Tõukeratta lukustamiseks tuleb kasutada Tallinna transpordikaarti või kasutada mobiiltelefoni, kuhu on laetud Bikeep äpp.

Elektritõukerataste parkimis- ja laadimisjaam paigaldatakse sel suvel veel teisegi Cityconi keskuse, Rocca Al Mare Keskuse juurde.

Kristiine Keskuse 43 700 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 125 kauplust. Keskust külastab päevas 20 000 inimest