Sotsiaalmeedias levivalt videolt on näha, kuidas näljane hiir on tunginud tankla pirukakappi ning askeldab seal agaralt ringi.

Tanklaketi tervise, keskkonna ja ohutusjuhi Vaike Adamsoni sõnul viiakse kõikides teenindusjaamades regulaarselt läbi nii kahjuritõrjet kui puhastatakse ja desinfitseeritakse kõiki pindasid.

"Videos olevas Tammsaare teenindusjaamas toimus ennetav kahjuritõrje 2 nädalat tagasi ning viimati käidi lisatõrjet tegemas eelmise nädala reedel. Putukate ning näriliste tõrjevahendid on teenindusjaamades aastaringselt kasutuses, kuid vastavalt vajadusele rakendatakse vajalikke tõrjemeetmeid ka väljakutse korras. Tänaseks on koostööpartner uuesti välja kutsutud ka nimetatud teenindusjaama," kinnitab Adamson.

"Nii nagu väiksed hiired otsivad vastu sügist pelgupaika ja toitu elumajadest ning muudest hoonetest, eksivad nad kahjuks ära ka kauplustesse ja teenindusjaamadesse. On äärmiselt kahetsusväärne, et tõrjemeetmetest ei ole antud jaamas kasu olnud ning klient pidi kogema niivõrd ebameeldivat olukorda," lisab ta.

Kohe pärast juhtumi kohta info saamist desinfitseeriti täiendavalt kõikides teenindusjaamades saiakapid ning klientide turvatunde parandamiseks eelpakendati kõik pagaritooted paberkottidesse.

"Vabandame veelkord tekkinud olukorra pärast ja teeme endast kõik, et selline olukord ei korduks," lubab Adamson.