Te kindlasti olete kõik tähele pannud, et toidupoodides on müügil sushi. Tavaliselt kas seal, kus kala või siis eraldi (jaheda) valmistoidu letis. Aga nimetage mulle palun poode, kus sushi valmistatakse kohapeal ja on värske ning hinna osas pigem soodne? Ja maitselt selline, et viib keele alla ja peaaegu pulgad ka järgi?

Kristiine Keskuse Prismas just selline koht ongi: kohapeal valmistatav värske sushi, mis minu meelest maitseb paremini, kui enamus sushikohtasid suudab valmistada ja hinna osas pigem väga konkurentsivõimeline. Eile poes käies ma just sealt pere õhtusöögi võtsingi. Valikus oli mitu erinevat sushit – nii küpsetatud, kui küpsetamata, soolased ja isegi magus. Meie eesmärgiks oli pigem testimine ning saada aru, kas toidukauplusest ostetav sushi võiks olla ka maitsev. Ja täitsa käsi südamel – ei taha hästi uskuda, et ma enam kunagi kusagilt mujalt peaksin seda jaapanlaste traditsioonilist rooga ostma. Kuigi eks ma pisut skeptiline küll olin, siis pettuma ma kindlasti ei pidanud ja võin täiesti südamerahus öelda, et tegemist on kõige parema poesushiga, mida ma kunagi söönud olen.

Ja kui ma juba kiidan, siis toon veel selle mõtte ka mängu, et nimetage mulle mõni sushikoht, mis teile raha tagasi maksab ostu eest? Aga Prisma teeb seda! Liitu Prisma Kontoga, registreeri oma ost ja kui sa ka kasvõi terve ülejäänud elu Prismadest ainult sushit ostad, siis raha saad sa alati tagasi. Seega sööma-sööma!