Üle 80 aasta Põhja-Itaalias tegutsenud jalatsitootjalt Cofra ostetakse aastas üle viie miljoni jalatsipaari. Cofra oskus kombineerida looduslikult hästitoimivaid materjale kaasaegsete tehnoloogiatega võimaldab nautida talve, ilma et peaksime kartma külmetavatest ja märgadest jalgadest tingitud ebamugavust, haigestumist või kukkumist libedal teel.

Üks siiani jalanõude pealsete valmistamisel parimaks peetud looduslikult funktsionaalne materjal on täisnahk. Hoolikalt valitud kvaliteetsest Itaalia täisnahast Cofra Odoacre talvesaapad on vetthülgavad, hingavad, pehmed, elastsed ja vastupidavad. Kui lisada siia kaasaegsed tehnoloogiad, nagu sitke Cordura®, mugav Boa® kinnitus, Cold Barrier™-i sisetald, PU ja nitriili segust libisemiskindel välistald, Thinsulate™-i õhuke (kuid väga soe) vooder, toimib kogu komplekt tõhusalt ning kaua. Asjata ei kutsuta neid parimateks talvesaabasteks.

Nendel saabastel on ka turvaelemendid: kerge ja painduv APT-tekstiilist torkekindel vahetald ja klaaskiust turvanina. Seega sobivad Cofra Odoarce talvesaapad nii töösaabasteks kui ka vabal ajal kasutamiseks, sest jalad võiksid olla hästi kaitstud kogu aeg.

Uudne Boa® kinnitussüsteem lisab saabastele nii kasutusmugavust kui ka ohutust. Pole lahtisi paelu, mis takerduda võiksid, ning jalanõude jalgapanek ja jalast võtmine on lihtsam kui kunagi varem. Tüütu pikkade paelaridade pingutamine ja hiljem lõdvaks sikutamine jääb ajalukku. Boa® pingutab ühtlaselt ja täpselt nii palju kui vaja ning vabastab saapad hetkega.

Boa® on tugev ja kindel ning toimib lihtsalt, see ei lõdvene päeva jooksul ega avane iseeneslikult. Sellele kehtib garantii, mis kestab kogu talvesaabaste kasutusaja.

Boa® kinnitus jalanõudel on kvaliteedimärk, sest patenditud süsteemi lubatakse kasutada vaid neil jalanõudel, mis läbivad Boa Technology enda tehtud testid ja range kvaliteedikontrolli.

Õhuke, ent väga soe Thinsulate™ B600 vooder ja selle all olev WinTherm®-i aluminiseeritud vildist sisemus hoiavad sinu jalad soojas. Maapinnalt tulevat külma takistab Cold Barrier™-i sisetald. Spetsiaalsetest väga heade isolatsiooniomadustega PU-ühenditest valmistatud sisetald on antistaatiline ja toetab jala ergonoomikat. Saabastele on tehtud ka külmatest (cold insulation test). Kui standard lubab pärast 30-minutilist viibimist –17 °C juures jalanõude sisetemperatuuri languseks koguni 10 °C, siis nendes saabastes langes temperatuur selle aja jooksul poole vähem, vaid 5 °C.

Cold Defender™-i välistald on väga hea külmataluvusega (kuni –25 °C) ja selle nitriilisisaldus tagab heade omaduste säilimise ka madalate temperatuuride juures.

Loetelu Cofra Odoacre talvesaabaste funktsionaalsustest võiks veel pikalt jätkata. Nende saabasteni on jõutud 80 aastat kestnud tööga, mille jooksul on Cofra toonud jalatsitööstusesse uusi tehnoloogiaid ja tegelnud pideva arendustööga. Nii saab Cofra pakkuda üha kergemaid, mugavamaid, funktsionaalsemaid ja ohutumaid jalanõusid, pidades sealjuures tähtsaks ka keskkonna head käekäiku.

Väga hea valiku Cofra jalanõusid leiad TAMREXi kauplustest. TAMREXis on kvaliteetne kaup ja meeldiv teenindus.

Jaga
Kommentaarid