Meie peres on tööstuskaupade soodushinnad hetkel eriti teretulnud sest kodune nõudepesumasin (sellest masinast olen varem ka rääkinud) on teinud lõpu peale meie põhiliselt kasutatavale pannile. Seega on Konto kliendiallahindlus hästi ajastatud, andes meile võimaluse tuua koju uus pann. Aga nagu selle Prismas käiguga alati, siis ega tegelikult ei tule me sealt kunagi ära ainult selle „ühe“ asjaga – ikka ja alati meenub midagi, mida tegelikult veel oleks vaja.

Mida tasub tähele panna on see, et soodustused kehtivad muide ka juba allahinnatud toodetele. Ainuke konks kogu asja juures on see, et soodustuse saamiseks peaksid olema Prisma Kontoga liitunud. See muidugi on täielik köömes, sest esiteks on liitumine megalihtne – saad seda teha kasvõi kodus neti teel või siis Prisma infoletis. Teiseks liidetakse Prisma Konto sinu ID-kaardiga, mis tähendab, et sul pole rahakotis lisakaarti, mida pead kaasas kandma. Ja kolmandaks - soodustused pole üldse ainuke asi, miks Prisma Kontoga liituma peaks. Prisma maksab iga kuu sulle vastavalt kulutatud summale raha tagasi, kandes selle sinu Kontole. Päris veenev, kas pole?

Selline informatiiv-kaubanduslik teadaanne sel korral. Konto allahindlused tööstuskaupadele kehtivad 15. novembrini. Seega on kõigil võimalus enne jõule teha see kohustuslik novembrikuine ostutiir Prismades. Sest tundub, et loodus ja Prisma tühja kohta tõepoolest ei salli.