Kevadel oli ootamatult suur maskide defitsiit – mäletate küll? Kõik olid hädas ja siis tuli suvi ja maskidest sai kuni sügiseni mingi mälestus kaugest minevikust. Ja siis tuli sügis ja maskid muutusid jälle olude sunnil popiks ning nüüd võib neid näha suhteliselt igal pool.

Aga maskidel on minu meelest üldiselt üks suur jama. Nimelt on nad päris igavad. Loomulikult võib öelda, et tervis polegi teema, millega mängida aga natukene lusti võiks selles kaitsevahendis olla küll. Nii võibki Prismadest leida hästi muhedaid Finlaysoni (hästi tuntud tekstiilifirma!) kaitsemaske, millele peale trükitud ei muu, kui Muumitrollide tegelased. Disaini ja laheduse osas täielik kümme punkti kümnest mask! Leenule ma sellise ostsin ka. Hind oli soodne (Prismas on üldse maskid soodsa hinnaga), kaitsetegur kahtlemata olemas ning stiilipunktid kauba peale!

Kui aga tunned, et mask peaks olema tavaline, siis ei pane sulle keegi seda loomulikult pahaks ja ka neid leiad Prismadest täiesti muretult. Lihtsalt proovi arvestada teistega ja kanna maski. Ütlen ausalt, et mulle on ka maskikandmine suhteliselt keerukas, sest prillid on kogu aeg udused. Aga tervis on veel olulisem.