Uued kütusehinnad Neste, Circle K ja Olerexi tanklates on:

  • Bensiin 95 - 1,149
  • Bensiin 98 - 1,199
  • Diislikütus - 0,979
  • Pro Diesel Nestes - 1,059
  • D miles Plus Circle K - 1,049


„Pakume oma klientidele jõuluperioodiks kvaliteetset kütust soodsama hinnaga,“ ütles Neste Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Risto Sülluste.

“Kuigi tulenevalt lootusest COVID-19 vaktsineerimise positiivsele majanduslikule mõjule on mootorikütuste hinnad jätkanud maailmaturul tõusmist, on Circle K eesmärk pakkuda kõikidele klientidele kvaliteetset kütust taskukohase hinnaga. Seda eriti jõuluperioodil, mil igakuised kulutused on kõrgemad,” sõnas Circle K Eesti AS mootorikütuste hinnastamisjuht Indrek Sassi.

„Olerex hoolib oma klientidest ning seetõttu langetasime kütusehinda, et kõik inimestel oleks võimalus soodsalt kütust tankida ajal, mil tavapärasest rohkem ringi sõidetakse ning oma lähedasi külastatakse,“ ütles Olerexi sisseostu- ja logistikajuht Anton Šafrostin.

Kütusepaak tasub külmaga täis hoida

Sülluste soovitas praegusel heitlikul talvel, kus temperatuurid on kord plussis, kord miinuspoolel, tasub sõiduki kütusepaak täis hoida. „Garaaž kaitseb autot talvel külma ja niiskuse eest, kuid mootori töökorras hoidmise nimel tasub jälgida, et suuremate miinuskraadidega oleks kütusepaak täidetud,“ ütles Sülluste.

Soojas garaažis ja miinuskraadidega õues on temperatuuride vahed väga suured. Kiiresti külmast sooja ja vastupidi liikudes võib kütusepaagis olevast õhust tekkida kondensvett, mis kütusesse sattudes põhjustab probleeme mootoris.

“Kondensvett kütusepaagis on võimalik ära hoida sellega, et tankida paak täis. Kui hoida kütusetase poole peal, on kondensvee tekkimise võimalus temperatuuride kiirel vahetumisel tõenäoline. Pigem sõita talvel alati täispaagiga - see on mootori tervisele hea. Samuti tasub tankima minnes jälgida, et autole kogunenud lumi ja jää kütusepaaki ei pudeneks. Ka see on võimalus, kuidas vesi võib sattuda kütusesse ja põhjustada probleeme mootoris,” selgitas Sülluste.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid