Eesti Loto toob mängu tagasi 2+1 võidutaseme, mis tähendab, et võita saab juba siis, kui tabati õigesti kaks põhinumbrit ja üks lisanumber. Lisaks loositakse ainult Eestis igal kolmapäeval kõigi selle päeva Vikinglotto loosimisele ostetud mängukombinatsioonide vahel välja lisavõit 10 000 eurot. Aasta lõpus loositakse kõigi aasta jooksul Eestis ostetud Vikinglotto piletite vahel välja miljon eurot.

Miljoniloosis osalevad kõik mängijad just nii mitme võiduvõimalusega, kui palju on neil aasta jooksul ostetud Vikinglotto piletitel mängukombinatsioone kokku. Miljoni võib võita üks inimene, aga see võib jaguneda ka kuni viie mängija vahel. Mitme inimese vahel miljon jagatakse, selgub samuti loosi tulemusena – miljoniloosi alustuseks loositakse välja „jagaja“, so loosipall numbriga ühest viieni. Isegi sel juhul, kui miljon eurot läheb loosi tahtel jagamisele maksimaalse arvu ehk viie inimese vahel, on 200 000 euro näol tegu ikkagi suurima Eestis seni välja loositud lisavõiduga.

Vikinglottot on Eestis müüdud alates 2000. aastast ja hind on püsinud muutumatuna viimased 7 aastat. Mäng on Bingo loto järel populaarsuselt teine lotomäng – käesoleval aastal on vähemalt ühe Vikinglotto pileti ostnud enam kui 332 000 inimest.

Vikinglotto on Eestisse toonud ka kõigi aegade suurima lotovõidu – lõppeva aasta juulis võitis Lääne-Eestist pärit mees 10,8 miljonit eurot. Varem on võidetud miljon eurot Vikinglottoga 2016. aasta alguses.

Selle aasta üheteistkümne kuuga on Eesti Loto kogunud riigile hasartmängumaksuna spordi, kultuuri, teaduse, hariduse, meditsiini ja muude valdkondade toetuseks 12,5 miljonit eurot. Võitudena maksis Eesti Loto samal perioodil välja üle 39,1 miljoni euro, sealhulgas ligi 5 miljonit kiirloteriide võitudena.