Margus Nõlvak liitus Mainor Grupiga 2010. aastal, juhtides seal esmalt keskkonnaettevõtet Doranova Baltic. Neli aastat hiljem kutsus grupi asutaja ja toonane suuromanik Ülo Pärnits ta Ülemiste Cityt arendava Mainor Ülemiste juhiks. Tänaseks on ärilinnak kasvanud Baltimaade suurimaks, omandades seal igapäevaselt töötava, õppiva ja elava enam kui 12 000 inimesega juba linna mõõtmed.

„On olnud üks ütlemata kiire, põnev ja avastusi täis sõit. Liialdamata: need aastad on möödunud kui linnutiivul. Olen end alati pidanud maksimalistiks, aga vaevalt osanuks härjal sarvist haarates päriselt uskuda, et piirkonna areng kujuneb niivõrd tormiliseks. Selle eest suur tänu Mainor Ülemiste meeskonnale ja koostööpartneritele ning grupi juhtkonnale - meie edu võti on vaieldamatult peitunud ühises panustamises," sõnas Margus Nõlvak.

Nõlvak tundis, et just nüüd on õige aeg rongilt maha astuda ja pühenduda perele, kus kasvamas neli last. Sestap langetas ta otsuse omal soovil Mainor Ülemiste juhatuse esimehe kohalt taanduda.

Nõlvak lahkub ametist veebruarikuu keskel. Samal ajal lõpevad ka ta volitused Ülemiste City kaasarendaja Technopolis Ülemiste nõukogus.

„Nüüd, vahetult enne Ülemiste City järgmisi suuri samme on parim aeg teatepulk üle anda ning võtta aeg iseendale ja perele. Ma ei salga: mõneks ajaks täielikult neile pühendumine on olnud mu unistus. Nende seltsis on hea ka rahulikult uusi tööalaseid väljakutseid seedida," tõi Nõlvak välja otsuse kaaluka põhjuse.

"Õppisime selle enam kui kümnendi jooksul Margust tundma kui ambitsioonikat ja teotahtelist inimest. Ta on kaasaegne, uuendusmeelne ja kõige ehtsamalt oma inimestele mõtlev juht. Just sellisena töötas Margus üles Mainor Ülemiste ja vedas seda igapäevaselt," märkis Mainor ASi nõukogu esimees Guido Pärnits. "Ka tema nüüdne otsus tõestas: Margus soovib ettevõttele ja selle töötajatele luua kõik eeldused täiskiirusel edasi liikumiseks. Seepärast mõistan tema otsust suurepäraselt, tänan pikaajalise ja suure panuse eest ja soovin edu uutes väljakutsetes."

Piirkonna kiiret arengut ja Nõlvaku panust sellesse tõendavad muuhulgas talle omistatud Aasta Noore Juhi preemia, samuti Äripäeva parima juhi mullusel konkursil esikolmikusse jõudmine.

Margus Nõlvak on sündinud Tallinnas, kuid suurema osa elust saatnud mööda Anija vallas. Ise nimetab ta end seitsmendat põlve „anijalaseks". Põhikooli lõpetas ta Kehras, sama linna meeskonna koosseisus on tulnud Eesti käsipallimeistriks ja karikavõitjaks. Kodukandi elu edendamisse panustab Nõlvak Anija vallavolikogu liikmena. Alates 2011. aastast elab ta perega esivanemate maadele ehitatud kodus Ülejõe külas.