Eesti E-kaubanduse Liidu juhi Tõnu Vääti sõnul sai iga inimene Delfi veebikeskkonnas toimunud konkursil hääletada vaid ühe korra ning ise otsustada, mille alusel poolthääl anda, kas hea klienditeeninduse, kiire tarne, soodsate hindade, meeldiva disaini või millegi muu poolest.

"Võitjaks osutunud Weekendshoes.ee paistab silma kasutajasõbralikkuse ja väga hea klienditeeninduse poolest," kommenteeris võitjat Väät.

Vääti sõnul on Weekend oma tegevuses järjepidevalt kliendikogemuse nimel pingutanud. "Näiteks tõid nad eelmisel aastal esimesena Baltikumis turule Kliki & Proovi teenuse, mille kaudu saab e-poes müüdavaid jalatseid ja rõivaid tasuta kauplustesse proovimiseks tellida, lubatakse kiiret 1-2 päeva tarnet jpm,“ kiidab Väät.

"Eesti rahva lemmik e-pood 2020“ tiitliga pärjatud Weekendshoes.ee tegevjuhi Taavi Laeks sõnul on Eesti lemmik e-poe tiitel nende jaoks suur au ja tunnustus pikaajalise töö eest. „Suur, suur tänu klientidele, kes meid toetasid ning tunnustus Selverile, Rimile ja teistele tugevatele konkurentidele, kes pinget pikalt üleval hoidsid,“ sõnas ta.

„Eelmine aasta oli meile, nagu ka enamikule teistele e-kaupmeestele edukas ja sündmusterohke, kiiresti muutunud keskkond pani meid tõsiselt proovile ja käigu pealt uusi lahendusi, kuidas hüppeliselt kasvanud tellimuste ja uute klientidega toime tulla. Igapäevaelu piirangute tõttu muutusid oluliselt ka tarbijate eelistused – kontorikingade ja -riiete asemel hakati rohkem spordijalatseid ja -riideid ostma," kommenteeris Laeks.

2008. aastal loodud Eesti E-kaubanduse Liit on valdkonna edendaja ja kompetentsikeskus, kuhu kuulub 353 aktiivset liiget üle Eesti. Lisaks annab liit välja usaldusmärgist “Turvaline ostukoht” ning korraldab kahel korral aastas e-esmaspäeva.