Eelmise aasta oktoobri lõpus kirjutas Äripäev, et Tarmo Kärsna Confidost lahkumine oli üksmeelne otsus, mis tehti põhjusel, et meditsiinikontserni operatiivjuhtimine kiire kasvu faasis vajas ennekõike head valdkonnatunnetust ja kontsernisisest kogemust.

Nüüd Tarmo Kärsna vastutab juhatuse liikmena nii kütuste kui elektri era- ja ärimüügi ning logistika eest. AS Alexela juhatuse esimehe Aivo Adamsoni sõnul on eesmärk ettevõtte müügitegevustes teha järgmine hüpe. „Tarmo Kärsnal on pikaajaline müügitegevuste ja uute arenduste elluviimise kogemus. Värsked mõtted ja võtted on igati teretulnud meie ettevõtte energeetika müügivaldkonda," sõnas AS Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson.

Kärsna on varasemalt töötanud panganduses müügijuhina ning teenuste ja IT süsteemide arendusosakonna juhina nii Eesti kui Baltikumi turgudel. Viimased aastad on ta pikalt kuulunud Telia juhatusse, vedades ärikliendi segmendi arenguid.

Seni ärimüügi ja logistika eest vastutanud AS Alexela juhatuse liige Alan Vaht hakkas 15. veebruarist vedama ettevõttes uut äriliini, elektromobiilsust.

Eestimaise energiaettevõtte AS Alexela juhatusse kuulub nüüdsest viis liiget - Aivo Adamson, Aivar Räim, Alan Vaht, Karmo Piikmann ja Tarmo Kärsna.